فالکون 9 فرود پا می شکند, رایگان انتقاد را به روی عرشه شرکت droneship

  • غیر رسمی ناظر اسیر نادر قطعی در تهیه یک SpaceX Falcon 9 برای حمل و نقل پس از آن بود که بهبود از طریق droneship.
  • فرود پا شکست رایگان آن محدودیت و آمد ریزد به روی عرشه droneship به عنوان تقویت کننده استفاده می شود بود و آماده شدن برای سفر به SpaceX.
  • هیچ کس صدمه دیده بود در این حادثه و سخت افزار به نظر می رسد به تحمل این حادثه بدون آسیب قابل مشاهده است.

SpaceX تا به حال مشغول و موفق سال تا کنون. این شرکت با حفظ یک جریان ثابت از راه اندازی با وجود مداوم بهداشت جهانی بحران و همچنان به تقویت آن Starlink ارتباطات شبکه با ده ها تن از ماهواره جدید در هر ماه است. البته نه همه چیز را راست می رود 100% از زمان و عقاب چشم ناظر موفق به ضبط یک ویدیو از آنچه به نظر می رسد بسیار جدی snafu با SpaceX Falcon 9 در کیپ کاناورال.

به عنوان Teslarati گزارش این حادثه رخ داده است با فالکون 9 تقویت کننده آن را به عنوان آماده شدن برای حمل و نقل پس از ارائه براق جدید GPS III ماهواره به مدار ما نظامی است. در حالی که زمین خدمه مشغول به کار بودند در جمع این تقویت کننده را فرود پاها یکی از آنها به نظر می رسد برای رهایی از آن محدودیت و ریزد به زمین زیر.

در این ویدئو به وضوح نشان می دهد مهندسین مشغول کار بر روی این موشک به آرامی آوردن آن فرود پاها به حالت نشسته. همه چیز به نظر می رسد به رفتن هموار تا پا بودن کردهاند آید خیط و پیت کردن در برابر تقویت کننده بدن است. شاید امن به درستی پا به سرعت می آید در حال سقوط به پایین و خشونت تکان دادن پا و تعجب از مهندسین به عنوان جمعیت آنها را در اطراف پا افتاده اشاره کرد که چیزی بدیهی است که اشتباه رفت.

کارگران بنا به گزارش ها قادر به امن پا دوباره و با توجه به آزمایش های دقیق فالکون 9 سخت افزاری می رود از طریق آن به نظر می رسد بعید است که افت سریع انجام هر گونه آسیب جدی به فرود پا. با این وجود آن را به وضوح قرار نیست اتفاق می افتد و آن را فوق العاده خوش شانس بود که هیچ کس در اطراف ایستاده در زیر پا هنگامی که آن تصمیم به بازگشت به آن مستقر موقعیت.

آب و هوا در فلوریدا نبود خیلی تعاونی با SpaceX قصد دارد در روز سه شنبه و dockworkers گزارش در زمان استراحت و عقب نشینی از آب و هوای نامناسب در بین حملات ، در نهایت آنها موفق به دریافت تمام پاها و قفل شده است به موقعیت صحیح و دراز تقویت کننده افقی برای حمل و نقل.

در پایان غیر منتظره انتشار (خرابی?) فرود پا نمی هر کسی صدمه دیده است و به نظر نمی رسد که آسیب دیده سخت افزار حداقل به چشم. SpaceX یک شرکت است که به طور منظم خود را جشن می گیرد کاستی و در حالی که این ممکن است حتی تعداد به عنوان یک دست انداز در غیر این صورت صاف جاده از راه اندازی موشک نوسازی و relaunches آن را هنوز هم جالب است برای دیدن روند که با استفاده از موشک می رود از طریق آن را به عنوان آماده شدن برای حمل و نقل بازگشت به SpaceX.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>