Facebook زوم رقیب است و در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده و کانادا

  • Facebook راه اندازی آن زوم رقیب مسنجر اتاق در ایالات متحده و کانادا در روز پنج شنبه.
  • مسنجر اتاق می تواند نگه دارید تا به 50 نفر را بدون محدودیت زمانی و نمی نیاز به یک حساب کاربری.
  • رسول اطاقها رایگان Facebook Messenger و به زودی واتساپ و Instagram به عنوان به خوبی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زوم کردم اوایل سرب بیش از رقابت وقتی ویروسی همه گیر شروع به ضرب و شتم تصویری دیگر برنامه های چت با کیفیت بالا جریان ویدئو و یک دسته از ویژگی های است که رقبای خود را نمی تواند مطابقت. محدودیت های رایگان ردیف و بسیاری از نگرانی های امنیتی نیست به اندازه کافی به نوبه خود به دور میلیون ها نفر از کاربران جدید اما با گذشت چند هفته گذشته برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان را تنظیم مناظر خود را در زوم.

در روز سه شنبه, گوگل, دیدار رفت رایگان برای هر کسی با یک آدرس ایمیل با ویژگی های جدید مانند شبکه نمایش برای زوم یک اجرا برای پول خود را. دو روز بعد Facebook اعلام کرده است که خود را زوم رقیب مسنجر اتاق است که در حال حاضر در دسترس به هر کسی در ایالات متحده و کانادا به طور کامل رایگان است.

“با بسیاری از مردم در خانه و در سراسر جهان, ما همه با تکیه بر چت تصویری به احساس در حال حاضر مردم ما در مورد مراقبت” گفت: Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل در طولانی اعلام و ارسال مشخصات خود در اوایل روز پنج شنبه. “WhatsApp و مسنجر در حال حاضر محبوب ترین ویدئو تماس با خدمات در سطح جهانی اما برای گروه های بزرگ بیشتر از خدمات ویدئویی وجود دارد طراحی شده برای کار تعاملات اجتماعی.”

مسنجر اتاق می تواند نگه دارید تا به 50 کاربران و آیا محدودیت زمانی دارند. شما می توانید شروع به یک اتاق خصوصی و به اشتراک گذاری لینک با دوستان خود و یا شروع یک اتاق برای یکی از گروه خود را یکی از برنامه های آینده خود را و یا فقط در بالای خوراک خبری خود را و ببینید که قطره در. شما می توانید از یک مرورگر دسکتاپ و یا دستگاه تلفن همراه خود را و شما حتی نمی نیاز به یک Facebook حساب زمانی که شما یک لینک را به اتاق شما می خواهید برای پیوستن به.

البته Facebook جمع آوری داده ها از مسنجر اتاق که آیا یا نه شما به سیستم وارد شده:

به عنوان با دیگر نقاط Facebook, ما جمع آوری داده ها از اتاق صرف نظر از اینکه شما پیوست از طریق یکی از برنامه های ما و یا بدون ورود به یک حساب کاربری. هدف اصلی از این اطلاعات برای ارائه خدمات و بهبود محصول تجربه است. به عنوان با دیگر ویژگی های پیامبر, اگر چه صوتی و تصویری از اتاق نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی و تبلیغات است. و ما نمی نمایش آگهی در اتاق.

شانس هستند که شما باید در حال حاضر تبدیل به عادت کرده اند به هر کدام از برنامه دوستان خود را که بیشتر استفاده می شود آن را زوم و یا ملاقات یا Houseparty و یا برخی دیگر از پلت فرم. اما با توجه به همه جا Facebook و مسنجر تبدیل شده اند به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که رسول اتاق خواهد پیدا کردن یک مخاطب در روزهای آینده.

منبع تصویر: Facebook

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de