با تشکر از COVID-19 شیوع مردم در حال اتصال با دوستان و خانواده از طریق چت تصویری نرم افزار مانند FaceTime (iOS), اواز یا موسیقی دو نفری (اندروید و iOS), Houseparty (iOS و آندروید) و زوم (اندروید و iOS). زمانی که اپل در iOS 12.1 در سال 2018 را به روز FaceTime امکان 32 شرکت کنندگان در یک چت تصویری در یک زمان. اواز یا موسیقی دو نفری بوده است پیاده روی شماره از آن به طور همزمان به کاربران 12. Houseparty می توانید مسئولیت رسیدگی به هشت شرکت کنندگان در یک زمان در حالی که زوم رایگان ردیف رسیدگی می تواند به عنوان بسیاری از 100 کاربران در یک زمان.
امروز Facebook گفت که برخی از خواص آن را دیده اند سنگین افزایش تقاضا برای برقراری ارتباط تصویری. در بسیاری از کشورها مسنجر و واتساپ مکالمه تصویری بیش از دو برابر و بیشتر مردم در حال تماشای جریان زنده “پخش” توسط Instagram و Facebook کاربران است. بنابراین امروز Facebook معرفی مسنجر اتاق. شما می توانید ایجاد یک اتاق از Facebook یا رسول و دعوت به 50 نفر به عضویت شما در یک چت تصویری با هیچ محدودیت زمانی. و شما حتی می توانید مردم را دعوت به پیوستن به شما حتی اگر آنها Facebook account.

Facebook می خواهد شما را به میزبان مجازی شما تصویری chatfest با استفاده از آن جدید مسنجر اتاق

Facebook می گوید که آن را به زودی به کاربران اجازه می دهد برای ایجاد چنین اتاق از Instagram مستقیم, WhatsApp و پورتال. اگر شما در حال دعوت به “وارد” اتاق شما می توانید عضویت خود را از تلفن و یا کامپیوتر شما حق دور بدون نیاز به دانلود هر چیزی. و کسانی که با برنامه مسنجر می توانید صنوبر تا ظاهر خود را از طریق استفاده از واقعیت تقویت (AR) و هوش مصنوعی است. با سابق, شما می توانید اضافه کردن چیزهایی مثل گوش اسم حیوان دست اموز و با دومی شما می توانید محل خود را در مکان های انتخاب شده با استفاده همهجانبه 360 درجه پس زمینه.

کسانی که ایجاد یک اتاق به پا زدن مردم و همچنین می توانید قفل یک اتاق اگر آنها نمی خواهند هر بیشتر مردم برای پیوستن به. در واقع اتاق خالق می شود به تصمیم می گیرید که می توانید اتاق و پیوستن به آن است. و هیچ کس در داخل یک اتاق; هر کسی می تواند ترک هر زمان که آنها آن را دوست دارم احساس. و بله, اگر شما ایجاد یک اتاق شما می توانید بلوک مردم شما را دوست ندارند از ورود به, اما شما نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به اتاق خود. جدید مسنجر اتاق در دسترس خواهد بود در برخی از کشورها این هفته و ارائه خواهد شد به بقیه جهان در ماه های آینده.

Facebook می گوید: “میزبان جشن جمع آوری یک باشگاه کتاب و یا فقط قطع کردن با دوستان است. شما لازم نیست به کسی تماس بگیرید و امیدواریم که آن را به یک زمان خوب و یا بررسی هر کس تقویم ، شما می توانید شروع و به اشتراک گذاری اتاق در Facebook از طریق خوراک خبری گروه ها و وقایع پس از آن را آسان برای مردم را به رها کردن.”

تا زمانی که ما قادر به گرفتن بر روی coronavirus تصویری چت در حال امن ترین راه برای همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده است که زندگی نمی کنند با شما. رایگان ردیف زوم می تواند کمک 100 نفر در “حضور” مجازی عروسی و مجازی عروسی. هفته گذشته شهردار نیویورک اندرو کومو یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد مردم را به ازدواج در کشور بیش از چت تصویری.

در آن حریم خصوصی صفحه Facebook یادداشت که آن را نمی دیده بان تماس های ویدئویی خود را (و یا گوش دادن به تماس های صوتی که برای ماده). اما آن را نشانی از جمع آوری داده ها از مسنجر اتاق که آیا شما پیوست از طریق نرم افزار و یا فقط راه می رفت به یک اتاق بدون داشتن یک حساب کاربری است. داده های جمع آوری شده استفاده می شود به بهبود تجربه استفاده از این ویژگی و Facebook می گوید که آن را نشان می دهد تبلیغات در هر یک از اتاق و تصویری و صوتی از این اتاق استفاده می شود به “اطلاع رسانی و تبلیغات است.” اگر شما “راه رفتن” به یک اتاق بدون داشتن یک Facebook account, اطلاعات مانند دستگاه و مرورگر شما با استفاده از جمع آوری شده است را در سخنان Facebook, “بهبود اتاق محصول تجربه و کمک به نگه داشتن اتاق های امن و مطمئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im