Facebook می خواهد شما را به پیش بینی آینده

خواهد شد قیمت طلا به بیش از 2000 دلار در هر اونس در سال 2020? کدام نامزد برنده انتخابات ریاست جمهوری انتخابات عمومی در تگزاس ؟ خواهد NFL شروع آن فصل به طور منظم در برنامه ؟ آن را دشوار برای پیش بینی آینده, اما به نظر می رسد که Facebook با هدف است که فقط با آن پیش بینی های جدید نرم افزار. این یک جامعه برای crowdsourced پیش بینی است که در نیمه, جالب, در واقع.هوا است که زاییده افکار از Facebook NPE تیم (NPE مخفف “محصول جدید آزمایش”) است و در دعوت-تنها فاز بتا در حال حاضر. ظاهرا کاربران قادر خواهد بود برای پاسخ به سئوالات و پیش بینی در مورد موضوعات داغ با امتیاز کسب درآمد آنها در برنامه.

“پیش بینی شده است که یک مکان برای پرسیدن سوالات و استفاده از در-برنامه امتیاز برای پیش بینی در مورد آینده است. تمام سوالات ارائه شده توسط جامعه و سپس تعدیل برای وضوح با استفاده از هوا را اعتدال دستورالعمل و Facebook به استانداردهای جامعه.”

خلبان موضوع از این آزمایش است COVID-19. Facebook دعوت مردم در سلامت تحقیقاتی و علمی جوامع به پیش بینی در مورد COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر جهان است. اگر شما می خواهید برای پیوستن به این پروژه و شرکت در این روشن بینی از نوع شما نیاز به درخواست دسترسی به هوا آزمایشکنندگان بتا Facebook, گروهی دانلود نرم افزار در iOS, و منتظر دعوت نامه. در ضمن شما می توانید بررسی کنید که چگونه پیش بینی ها در حال شکل گیری در پیش بینی وب سایت رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>