Facebook VR هدست نمونه سرد به نظر می رسد اما آن را آماده

واقعیت مجازی وعده داده شده بود به ما مدتها پیش توسط بی شماری علمی تخیلی نویسندگان, اما همه ما رو بزرگ low-res دستگاه های با سیم در همه جا. خوب – چیزهایی که بد نیست اما VR دور از کامل است در وضعیت فعلی آن است. Facebook یکی از بازیکنان بزرگ در بازی VR و به نظر می رسد این شرکت کاوش فن آوری های جدید است که می تواند سیستم های VR بسیار جمع و جور و راحت است.

نمونه اولیه است که Facebook در حال کار بر روی به نظر می رسد مانند یک جفت از اندازه عینک آفتابی. به جای به طور منظم انکساری اپتیک آن را با استفاده از چیزی به نام هولوگرافی لنز. این تکنولوژی اجازه می دهد تا نور برای جستن به عقب و جلو بین لنز و صفحه نمایش قبل از رسیدن به چشم موثر اتصالات بزرگ فاصله کانونی را در یک فضای کوچک. نتیجه این است که یک مقدار بیشتر دستگاه جمع و جور است که سبک و راحت برای پوشیدن دارم.

“طراحی نشان داده شده است در یک اثبات مفهوم تحقیق دستگاه استفاده می کند که تنها نازک, تخت, فیلم به عنوان اپتیک برای رسیدن به یک صفحه نمایش با ضخامت کمتر از 9 میلی متر در حالی که حمایت از یک میدان دید قابل مقایسه با امروز مصرف کننده VR محصولات” خوانده شده بخشی از توضیحات در Facebook پژوهش وبلاگ.

اما یک نکته. نمونه اولیه است که به دور از آماده. در شکل کنونی آن Facebook را VR عینک تنها می توانید صفحه نمایش, سبز, نور تصاویر. محققان سعی خواهد کرد برای ایجاد یک انتقال از خود بزرگ رومیزی نمونه (که می تواند نمایش تصاویر تمام رنگی) به سرد قابل حمل, عینکی, بالا نشان داده شده است. بیایید امیدوار باشیم که آنها موفق شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>