Facebook, تست Dark mode برای iOS

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما اجتماعی-رسانه, سایت تحت حمله, به دلیل سیاست های خود را که اجازه می دهد تا پست های توهین آمیز و نوشته های پر از نفرت به تخمیر تا زمانی که آنها ضربه ؟ چرا شما شروع به هل دادن تیره حالت برای نسخه موبایل سایت خود ، البته ما در حال صحبت کردن در مورد Facebook. اجتماعی-رسانه های غول دهکدهای از دست داد بسیاری از غلطک بالا از آن تبلیغات فهرستی در طول هفته گذشته از جمله ورایزون. این کشور بزرگترین حامل صرف حدود 1.9 میلیون در Facebook و Instagram تبلیغات از مارس 22nd ژوئن 20th. به عنوان بیشتر و بیشتر بزرگ نام تبلیغ جیبش Facebook سهام حفره حفره خروج از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ حدود 7 میلیارد فقیر در روز جمعه به تنهایی.
اما ما پرت شدن. SocialMediaToday شده است گفت: Facebook که آن را آغاز کرده است نورد از تیره حالت به صورت “درصد کمی از کاربران در سطح جهان در حال حاضر است.” تیره حالت معکوس نمونه متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید برای متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید. این مانع از کاربران از داشتن سفید پس زمینه تحریک چشم خود را در شب و یا در یک اتاق تاریک. بر روی گوشی با استفاده از یک صفحه نمایش AMOLED آن می تواند صرفه جویی در عمر باتری از پنل های OLED ایجاد رنگ سیاه و سفید با خاموش کردن پیکسل های مناسب در منطقه است. پیکسل هایی که خاموش نمی رسم در باتری تلفن.

شده اند وجود دارد شایعات برای سال حدود یک تیره حالت برای Facebook و گاهی اوقات Facebook آزمایش قرار گرفته است و چنین ویژگی است. جدید ترین داستان ما در مورد آن نوشت ارسال شده سه هفته پیش. در ضمن Dark mode ظاهر شده بر روی Facebook Messenger, Facebook Lite, WhatsApp و Instagram. این نیز ارائه شده به کاربران از دسکتاپ (وب سایت) نسخه ای از سایت.
یک Facebook کاربر که به اشتراک گذاشته تصویر از Facebook تاریک در حالت, در توییتر ظاهرا با استفاده از اولین توسعه دهنده بتا از iOS 14. برای دیدن اگر شما تیره و حالت خود را در Facebook برنامه به تنظیمات بروید و اگر تیره و حالت دکمه به نظر می رسد, تبریک می گویم. شما باید تیره حالت برای Facebook. متاسفانه ما نمی Dark mode در عین حال ما آی فون 11 Pro Max در حال اجرا در iOS 13.5.1 و ما صفحه 2 XL در حال اجرا آندروید 11 beta 1. مگر Facebook واقعا گسترش توزیع این به روز رسانی آن را تبدیل به یکی دیگر از ناامیدی برای کسانی که تیره حالت طرفداران که می خواهند به UI خود را برای Facebook app.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>