Facebook به زودی به انتشار تیره حالت اصلی آن برنامه در کنار COVID-19 ردیاب

Facebook است که احتمالا یکی از معدود عمده برنامه های آندروید است که دریافت نکرده اند مناسب dark mode نشده است. ما مطمئن نیستیم که چه علت اما Facebook است که قطعا کار را که اتفاق می افتد به عنوان آن را با برنامه های دیگر مانند رسول و واتساپ.در حالی که ما نمی دانیم دقیقا زمانی که Facebook آندروید نرم افزار خواهد شد و در نهایت دریافت مدتها در انتظار تاریک حالت ما نمی دانیم که چه آن را مانند نگاه کنید. مردمی در بیش از 9to5google دست خود را در یک Facebook app ساخته شده است که شده است به عموم مردم منتشر شد اما آیا شامل یک حالت تیره و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از دیگر ویژگی های جدید است.

شما می توانید در اسکرین شات های بالا چه تیره حالت برای Facebook اصلی برنامه به نظر می رسد, بنابراین اجازه دهید کمی بحث در مورد دیگر ویژگی های جدید است که به احتمال زیاد آن را برای برنامه بسیار به زودی. اول این کروناویروس جدید ردیاب که نمایش اطلاعات مانند موارد بیش از سه هفته به عنوان مورد در هر شهرستان و در سطح جهانی است.

مهم تر از آن به نظر می رسد مانند Facebook برنامه ای برای ارائه یک طراحی مجدد UI برای “زمان در Facebook” از ویژگی های. آن را بخشی از برنامه که در آن شما می توانید ببینید که چه مدت یک کاربر به طور فعال با استفاده از برنامه هفتگی.

وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه گزینه های جدید اضافه شده جدید “زمان در Facebook” بنابراین این تغییرات محدود به جنبه های بصری حداقل از آنچه که ما شاهد آن هستیم در تصاویر منتشر شده توسط منبع نشت.

اگر شما تعجب کنید که زمانی که شما می توانید انتظار می رود این ویژگی های جدید شما حدس می زنم فقط به عنوان خوب به عنوان ما. این همه پایین می آید به چه سرعتی Facebook می توانید تست این پیشرفت و اینکه آیا یا نه آن را می یابد هر گونه مسائل با ویژگی های جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>