Facebook Messenger جدید ویژگی های امنیتی باید از شما محافظت از scammers

  • جدید Facebook Messenger ویژگی های امنیتی را بهبود بخشد حمایت از افراد زیر سن قانونی و همچنین بزرگسالان وقتی که می آید به ناخواسته چت درخواست.
  • Facebook توسعه جدید نکات ایمنی طراحی شده توسط یادگیری ماشین است که هنوز هم کار می کنند پس از خدمات آن وعده داده end-to-end encryption.
  • جدید ویژگی های ایمنی ارائه خواهد شد کاربران راهنمایی در مورد نحوه رسیدگی به افراد مشکوک تماس با آنها را بیش از مسنجر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Facebook فقط راه اندازی مسنجر اتاق ویدیو چت از ویژگی های است که با این نسخهها کار درست مانند زوم و شما حتی نمی نیاز به یک Facebook account برای استفاده از آن.

که نه تنها ترفند جدید در حال آمدن به رسول کاربران هر چند که Facebook در روز پنج شنبه اعلام کرد با نام تجاری جدید ویژگی های امنیتی به منظور محافظت از کاربران در برابر ناخواسته چت درخواست این که آیا آنها از شکارچیان هدف قرار دادن افراد زیر سن قانونی و یا کلاهبرداران به دنبال قربانیان جدید. ویژگی های جدید طراحی شده توسط یادگیری ماشین و آنها را حتی پس از رسول می شود پایان به پایان رمزگذاری.

Facebook چرخد به ویژگی های حفظ حریم خصوصی در سالهای اخیر و وعده داده است که همه از آن برنامه های ارتباطی را دریافت خواهد کرد همان پایان به پایان رمزگذاری به عنوان واتساپ. ایده پشت این پروژه است که اجازه می دهد تا تمام کاربران از Facebook نرم افزار های مسنجر WhatsApp و Instagram به صحبت کردن با یکدیگر و ایمن. آن را ممکن است در حالی که برای ما وجود دارد اما Facebook آماده است که در آینده توسط نورد اضافی اقدامات ایمنی برای مسنجر.

منبع تصویر: Facebook Facebook Messenger می تواند تشخیص زمانی که کسی در تلاش است به رابجای دیگری جا زدن یکی از مخاطبین خود را.

ویژگی های شده اند در آزمایش بر روی اندروید از ماه مارس و رول خواهد شد به آی فون در هفته آینده. ابزار توسعه داده شد “با یادگیری ماشین است که به نظر می رسد در رفتار سیگنال مانند یک فرد بزرگسال با ارسال یک مقدار زیادی از اچ تی پیام درخواست برای افراد زیر 18,” Facebook توضیح داد. به این ترتیب ویژگی های کار خواهد کرد با پایان به پایان رمزگذاری به عنوان به خوبی.

ایمنی متوجه خواهد شد تا پاپ در چت و ارائه راهنمایی های مفید برای افرادی که ممکن است درگیر در یک گفتگو با یک مشکوک در حساب. کاربران قادر خواهد بود برای جلوگیری و یا چشم پوشی از کسی که “هنگامی که چیزی درست به نظر نمی رسد.”

از ویژگی های جدید “آموزش افراد زیر سن 18 سالگی به دقت و توجه در هنگام تعامل با یک فرد بزرگسال ممکن است آنها نمی دانند و سبب آنها را به اقدام قبل از پاسخ به یک پیام است.” Facebook می گوید این کار با کارشناسان به نگه داشتن کودکان امن است. مسنجر در حال حاضر حمایت در محل برای افراد زیر سن قانونی است که می تواند محدودیت تماس از بزرگسالان آنها را به هم وصل کنید. یادگیری ماشین کمک می کند تا Facebook شناسایی و غیر فعال کردن حساب از افراد است که ارتباط برقرار کردن با کودکان نامناسب.

منبع تصویر: Facebook Facebook Messenger تشخیص یک غریبه گفتن یک کاربر آنها برنده پول است.

جدید مسنجر ابزار امنیتی نیز باید کمک به مردم برای جلوگیری از کلاهبرداری و شبه مانند مثال بالا. “این حساب می توان به شناسایی و نتایج را می توان پر هزینه” Facebook می گوید. “ما ایمنی جدید اعلامیه همچنین کمک به آموزش مردم در راه به نقطه کلاهبرداری یا شبه و کمک به آنها اقدام به جلوگیری از هزینه تعامل است.”


Facebook app بر روی آی فون. منبع تصویر: جنی کین/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de