Facebook Messenger را نبرد کلاهبرداری با پاپ آپ هشدار

Facebook اعلام کرد در یک وبلاگ پست امروز که این شرکت نورد از ویژگی های جدید برای مسنجر است که نمایش پیام های هشدار دهنده هنگامی که یک شخص مشکوک تماس کاربران است. هدف نهایی این است برای شناسایی پتانسیل کلاهبرداران قبل از آنها می توانید هر گونه آسیب. کاربران زیر سن 18 سال را ببینید, یک هشدار اگر آنها دریافت یک پیام از یک فرد بزرگسال آنها را نمی دانم. تاکتیک های مشابه شاغل هستند هنگامی که کاربران در حال تماس با کسی که نه در فهرست خود را از دوستان است.این شبکه اجتماعی با استفاده از پیشرفته الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی کلاهبرداران. کسی که در تلاش است به رابجای دیگری جا زدن یکی از دوستان خود را به عنوان مثال سیستم متوجه شباهت در نام و نمایش “این چت با کسی که نامش به نظر می رسد مانند یکی دیگر از دوستان” پیام. شما می توانید سپس به راحتی بلوک مشکوک فردی از همان پنجره چت.

“این ویژگی ها نشان می دهد یک ادغام بزرگ از ویژگی های ابزار است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از رفتار بد بر روی پلت فرم در حالی که همچنین یادآوری مردم از کنترل خود را بیش از خود حساب” گفت: Stephen Balkam مدیر عامل شرکت Family Online Safety Institute.

با وجود تمام مدرن اقدامات امنیتی مانند رمزنگاری حفاظت از رمز عبور و هویت چک scammers پیدا کردن طرح استادانه درست شده برای فریب قربانیان خود را. از ویژگی های جدید در مسنجر با هدف نگه داشتن کاربران اطلاع و یادآوری آنها را به مراقب باشید در هنگام چت با غریبه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im