Facebook راه اندازی یک رقابت برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی برای مبارزه با “نفرت الگوهای رفتاری” بر روی آن سیستم عامل

در ماه های اخیر در حال انجام coronavirus همه گیر شده است نشان دقیقا چگونه رسانه های اجتماعی سیستم عامل ذهنی هستند به گمراه کننده و مضر اطلاعات است. Facebook نیز کار بر روی بهبود آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در برابر misinformative محتوا و همچنین سخنرانی نفرت و مضر پست. در حال حاضر مستقل گزارش در مورد یک رقابت آغاز شده توسط پلت فرم رسانه های اجتماعی ارائه می دهد که جوایز به توسعه دهندگان که توسعه هوش مصنوعی الگوریتم است که قادر به شناسایی “نفرت الگوهای رفتاری”. Facebook اعلام کرد که الگوهای رفتاری سخت برای هوش مصنوعی و سیستم های به کشف به عنوان کامپیوتر نمی فهمم اطلاعات متنی انسان راه انجام این کار یک تصویر با متن که قرار بود به عنوان خوانده شده با هم است نه یک کار آسان برای هوش مصنوعی است. به منظور استفاده از یک سیستم هوش مصنوعی برای این به معنی این تصویر را به همراه با متن و تفسیر به عنوان یک کل.

برای ارائه اطلاعات بیشتر برای محققان Facebook ایجاد الگوهای رفتاری بر اساس آنهایی که محبوب به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما با استفاده از حق امتیاز رایگان تصاویر. مجموعه داده های ارائه شده توسط این شرکت به مقدار بیش از 10,000 نمونه هایی از الگوهای رفتاری. نکته این است که برای شناسایی “نفرت الگوهای رفتاری” با هوش مصنوعی به طوری که آنها می تواند در نهایت حذف از پلت فرم.

فوق رقابت برای توسعه دهندگان است توسط DrivenData و 100.000 دلار جایزه ، علاوه بر این, در این پست, اعلام, اخبار, کشورهای شرکت است که آنها همچنان به پیشرفت در بهبود هوش مصنوعی به منظور تشخیص گفتار نفرت و محتوای مضر است که نقض Facebook جامعه دستورالعمل. این شرکت می افزاید که پروژه جدید را قادر خواهد ساخت Facebook به انجام بیشتر در تلاش برای نگه داشتن مردم امن بر روی آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>