• Facebook راه اندازی یک عکس جدید ابزار انتقال در آمریکا و کانادا در روز پنج شنبه که به کاربران اجازه می دهد برای کپی کردن همه عکس های خود را و فیلم ها بیش از دیگر خدمات است.
  • این ابزار در اصل راه اندازی شد در ماه دسامبر گذشته و در حال حاضر تنها پشتیبانی از عکس های گوگل.
  • Facebook می گوید که این ابزار پشتیبانی خواهد کرد, مایکروسافت, اپل, توییتر و بیشتر زمانی که آن را رول در سطح جهان است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رسانه های اجتماعی تبدیل شده و همه ما به عکاسان آماتور اما با تمام سیستم عامل استفاده می کنیم به صورت روزانه آن را دشوار برای پیگیری که عکس های آپلود شده در آن. به منظور کاهش این مشکل (و دیگران شبیه به آن) Facebook و یک دسته از دیگر عمده شرکت های اینترنتی تیمی برای ابتکار به انتقال داده ها پروژه در سال 2018 “برای ایجاد یک منبع باز و خدمات-را-خدمات حمل داده ها پلت فرم به طوری که همه افراد در سراسر وب به راحتی می تواند خود را حرکت داده ها بین آنلاین ارائه دهندگان خدمات در هر زمان که آنها می خواهند.”

در اوایل دسامبر Facebook ساخته شده به کمک به این پروژه معرفی یک عکس ابزار انتقال به اجازه Facebook کاربران انتقال عکس ها و فیلم ها به سایر خدمات و گوگل عکس خواهد بود که برای اولین بار خدمات است که آن را پشتیبانی می کند. در ابتدا این ابزار را فقط در چند زمینه اما گسترش در سراسر اروپا و آسیا و آمریکای لاتین و آفریقا در فوریه و مارس. در حال حاضر در ابزار در دسترس است در ایالات متحده و کانادا است.

اگر شما می خواهم به سعی کنید از عکس ابزار انتقال در اینجا شش مرحله شما باید به دنبال:

  1. رفتن به خود را Facebook اطلاعات خود را در Facebook تنظیمات
  2. را انتخاب کنید انتقال یک کپی از خود عکس و یا فیلم ها از منو
  3. خود را وارد کنید, Facebook رمز عبور به منظور بررسی هویت شما
  4. یک قسمت را انتخاب کنید عکس های خود را و یا فیلم ها را از منوی کرکره ای
  5. کلیک کنید بعدی و ورود به گوگل و سپس با کلیک بر تایید انتقال در Facebook

هنگامی که شما به اتمام این مراحل شما یک اطلاع رسانی در Facebook و در صندوق ورودی ایمیل خود را به عنوان به زودی به عنوان انتقال به پایان رسید. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از بیش از حد شما هرگز دوباره باید به پرش بین دو خدمات برای پیدا کردن یک عکس یا ویدئو شما فکر می کنم شما ممکن است آپلود در Facebook شش سال پیش.

“ما می خواهیم برای ساخت عملی راه حل های قابل حمل می توانید اعتماد مردم و استفاده از به طور موثر” Facebook گفت. “به فاستر که اعتماد مردم و خدمات آنلاین نیاز به قوانین روشن در مورد چه نوع از اطلاعات باید قابل حمل و چه کسی مسئول حفاظت از داده ها که آن را به عنوان حرکت به خدمات مختلف. ما امیدواریم که این محصول می تواند کمک به پیشبرد مکالمات در حریم خصوصی پرسش های ما شناسایی شده در کاغذ سفید.”

صحبت به آستانه, Facebook همچنین نشان داد که “مردم نیز قادر به انتقال عکس به, مایکروسافت, اپل, توییتر و دیگر شرکت هایی که تاریخ انتقال اطلاعات برنامه” وقتی ابزار راه اندازی در سطح جهان بعد از این سال, اما این شرکت نمی ارائه هر گونه اشاره در زمانی که دقیقا همان است که ممکن است اتفاق می افتد.

منبع تصویر: Facebook

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im