Facebook در حال کار بر روی تطبیقی رنگ پس زمینه

Facebook در تلاش است تا برنامه های آندروید خود را زیباتر با ویژگی های جدید. معکوس نرم افزار مهندس جین Manchun ونگ در بر داشت ویژگی های یک زن و شوهر از هفته پیش هنگامی که آن را هنوز هم بسیار خام و زشت دولت است. اولین تکرار تطبیقی رنگ پس زمینه در زمان رنگ از مشخصات تصاویر را ملاک تطبیق رنگ پس زمینه سفارشی. نتیجه این شد خیلی ملال انگیز و شبیه به این.

جین نوشته شده در به روز رسانی به تازگی و آن را به نظر می رسد که Facebook در حال بهبود قابلیت ساخت آن را تقریبا عملی است. به جای استفاده از یک رنگ سفارشی بر اساس مشخصات تصویر قابلیت در حال حاضر بر میدارد از نزدیکترین رنگ را در یک پیش تعیین شده کاهش تا حدودی زشت نتایج قبلی را تکرار. رنگ پس زمینه در حال حاضر بر اساس عکس روی جلد و مانند این.

در حالی که جدید Facebook قابلیت هنوز در فاز آزمایشی قضاوت فوق العاده رکورد جین شکار گنج تا به حال انتظار می رود که این تطبیقی رنگ شروع به نشان دادن در Facebook در هفته بعد. Facebook ممکن است اضافه کردن برخی بیشتر اصلاحات مانند شیب رنگ قبل از راه اندازی این ویژگی برای توده ها ، به مردم راه های بیشتری برای بیان خود چیز خوبی است اما زیبایی مزایای تطبیقی رنگ پس زمینه مشکوک هستند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im