Facebook یک خوب دوباره بر حفظ حریم خصوصی داده ها این بار توسط کانادا

همیشه وجود دارد یک بیت از بحث در اطراف Facebook و دیگر تکنولوژی غول در رابطه با آنها را از دست زدن به داده ها و حریم خصوصی کاربران خود را. در چند سال گذشته Facebook جریمه شد توسط بسیاری از کشورها در سراسر یافته است که این شرکت به اشتراک گذاشته شده اطلاعات شخصی کاربران خود را با انگلیسی, شرکت تحقیقات کمبریج Analytica. در حال حاضر بی بی سی گزارش در مورد یکی دیگر از خوب های دریافت شده توسط رسانه های اجتماعی غول پیکر در رابطه به نگرانی های حریم خصوصی این زمان صادر شده توسط کانادا رقابت اداره است. خوب مقدار به $6.5 میلیون نفر است. مستقل اداره اتهام Facebook از نادرست به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را به توسعه دهندگان شخص ثالث. علاوه بر این دفتر رقابت اعلام کرد که Facebook ساخته شده نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند در مورد حفظ حریم خصوصی از اطلاعات شخصی خود در کانادا کاربران است.

Facebook اعلام کرد که آن را موافق با اتهامات و اطلاعات دفتر رقابت بود و همچنین رضایت نمی به نتیجه گیری های انجام شده توسط این نهاد است. این شرکت موافقت به پرداخت جریمه به منظور رسیدن به یک حل و فصل این موضوع است.

Facebook در حال حاضر شده است جریمه توسط آمریکا, انگلستان, استرالیا و دیگران بیش از این کمبریج Analytica وضعیت که در آن در سال 2016 اطلاعات شخصی از 87 میلیون کاربر از سراسر جهان به دست آمده از طریق یک بررسی آنلاین فاش شد به تجزیه و تحلیل شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im