Facebook خرید GIPHY برای 400 میلیون دلار

Facebook اعلام کرد که دیروز از آن است که دستیابی به GIPHY. دومی آغاز شده و در فوریه 2013 به عنوان یک موتور جستجو برای فایل های Gif و آن را آشکار بود که موسسان الکس چانگ و Jace کوک شد به چیزی پس از آنها جذب یک میلیون کاربر در طول GIPHY هفته اول. به زودی GIPHY شد اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال قراردادن و به اشتراک گذاری GIFs on Facebook.
نیمی از GIPHY ترافیک می آید از Facebook متعلق به برنامه ها با Instagram ساخت تا 50% از این رقم است. از برنامه های دیگر عبارتند از: WhatsApp Messenger و Facebook app. پس از معامله بسته می شود مردم را هنوز هم می تواند قادر به آپلود فایل های Gif و توسعه دهندگان و شرکای هنوز هم دسترسی به GIPHY رابط های برنامه کاربردی. از همه مهمتر GIPHY خلاق جامعه هنوز هم قادر خواهد بود برای ایجاد معمول “محتوای بزرگ.”

Facebook می گوید: “با آوردن Instagram و GIPHY با هم ما می توانیم آن را آسان تر برای مردم برای پیدا کردن کامل فایل های Gif و پوستر در داستان و مستقیم است. هر دو ما خدمات بزرگ حامیان خالق و هنرمند جامعه است و ادامه خواهد داد. با هم ما می توانیم آن را آسان تر برای هر کسی که برای ایجاد و به اشتراک گذاری کار خود را با جهان…Gif و برچسب به مردم معنادار و خلاق راه برای بیان خود را. نگاه ما مثبت در مردم چگونه با استفاده از GIPHY در محصولات ما و ما می دانیم که آوردن GIPHY تیم خلاقیت و استعداد با هم با خودمان تنها سرعت بخشیدن به مردم چگونه با استفاده از ویژوال ارتباطی برای ارتباط با هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de