یک مشکل وجود دارد با استفاده از جدیدتر اپل آیفون مدل در طول این جهانی همه گیر کسانی که با پوشیدن ماسک در حال پیدا کردن که در صورت ID کار نمی کند با بسیاری از چهره خود را پوشش داده شده توسط یک ماسک. و آن را کمی از زمان برای تلفن رد صورت شناسایی و مطرح کردن رمز عبور بر روی صفحه نمایش به طوری که کاربر می تواند ثبت نام و باز کردن گوشی خود. اما امروز اپل نورد iOS 13.5 که با استفاده از یک الگوریتم است که تشخیص می دهد به سرعت زمانی که کاربر صورت خود را تحت پوشش یک ماسک. به جای تلاش صورت ID چندین بار ایجاد که مذکور تاخیر رمز عبور روی صفحه نمایش خواهد شد تا پاپ حق دور.

به روز رسانی به iOS 13.5 می تواند به طور خودکار خود را ارسال شناسه پزشکی اطلاعات به اولین پاسخ دهندگان که 911 به نام

این به روز رسانی همچنین به کاربر اجازه میدهد کنترل بیشتری بر گروه FaceTime چت. در حال حاضر در یک FaceTime, گروه چت, جعبه حاوی این فرد صحبت می شود بزرگتر است. با این به روز رسانی یک کاربر آیفون می توانید با رفتن به تنظیمات > FaceTime و خاموش کردن “صحبت” ضامن برای جلوگیری از وقوع است. اگر این ویژگی خاموش, کاربران, را ببینید, یک شبکه نمایش یک تصویر از هر یک از شرکت کنندگان در همان اندازه جعبه بدون در نظر گرفتن که در حال صحبت کردن. با ضربه زدن بر روی هر فرد جعبه را به تصویر خود را.
شاید شناخته شده ترین از ویژگی های جدید که وارد در iOS 13.5 برای پشتیبانی از قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی. این اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های کاربردی برای سازمان های بهداشت عمومی; این نرم افزار اجازه خواهد داد که سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید به کار با هم برای ردیابی کسانی که در مجاورت COVID-19 مثبت افراد است. کسانی که برای دریافت هشدار از طریق می توانید خود را آزمایش و خود قرنطینه به مدت دو هفته در نتیجه محدود کردن گسترش ویروس.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > سلامت. توجه داشته باشید که تا زمانی که برنامه نصب شده است بر روی آی فون یا آی پد از یک محلی بهداشت عمومی سازمان نوردهی اطلاع رسانی و ثبت ویژگی نمی تواند فعال باشد. اپل و گوگل اظهار داشت: “آنچه که ما ساخته شده است یک برنامه — و نه عمومی سازمان بهداشت و درمان خواهد شد ترکیب API به برنامه های خود را که مردم را نصب کنید. ما فن آوری طراحی شده است برای ایجاد این برنامه بهتر کار می کنند. هر کاربر می شود به تصمیم می گیرید که آیا یا نه به انتخاب کردن در به قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها; سیستم جمع آوری نمی کند و یا محل استفاده از دستگاه; و اگر یک فرد مبتلا به COVID-19 آن است تا آنها را یا نه گزارش که در بهداشت عمومی برنامه. کاربر تصویب کلید موفقیت است و ما معتقدیم که این قوی حریم خصوصی حمایت نیز بهترین راه برای تشویق به استفاده از این برنامه ها است. امروز این تکنولوژی در دست عمومی سازمان بهداشت و درمان در سراسر جهان خواهد شد که منجر شود و ما همچنان به حمایت از تلاش های خود را.”

صحبت در مورد سلامت iOS 13.5 نیز خواهد ارسال یک کاربر شناسه پزشکی اطلاعات ایجاد شده در سلامت برنامه به طور خودکار به اولین پاسخ دهندگان در هر زمان 911 نامیده می شود. این نوع از اطلاعات است که با برخی از بیماری های مزمن باید حک شده بر روی یک دستبند. با ارسال این اطلاعات در پیشبرد به امدادگران آنها را می دانم که آیا کسی مجروح و بی توجه نسبت به برخی از داروها. داده ها را نیز به متخصصان پزشکی یک سر به طوری که آنها می توانید ببینید که چه داروها فرد است در حال حاضر مصرف. این راه خواهد بود وجود دارد هیچ خطر بالقوه خطرناک تعامل بین کاربر هنگ روزانه و هر گونه داروها که امدادگران می خواهید برای مدیریت.

یک زن و شوهر از اشکالات نیز نابود شده با به روز رسانی از جمله یکی که باعث خاموش شدن صفحه در هنگام پخش ویدئوها از برخی از سایت های. و یکی دیگر از اشکال است که مانع از به اشتراک گذاری ورق از کار نیز ثابت شده است.

علاوه بر iOS 13.5 اپل نیز منتشر شد iPadOS 13.5. شما می توانید با نصب این به روز رسانی با رفتن به Settings > General > Software Update. برای دستگاه های قدیمی تر iOS 12.4.7 منتشر شده است به منظور ارائه این مدل با امنیت رفع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im