فرمان اجرایی پیش نویس نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای انتقام در برابر توییتر و دیگر سیستم عامل

پس از جرم توسط توییتر واقعیت-چک کردن یک توییت او منتشر شده در مورد پست الکترونیکی-در آراء رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به تنظیم رسانه های اجتماعی با صدور یک فرمان اجرایی. صبح رویترز نوشته شده است اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که رئیس جمهور در حال رفتن به تقاضا است. اخبار سرویس می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به منظور بررسی یک قانون به نام بخش 230 محافظت می کند که شرکت های فعال در اینترنت از مسئولیت بر اساس نظرات ارسال شده توسط پلت فرم به کاربران.
مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد شد همچنین برای بررسی “ناعادلانه و یا شیوه های فریبنده” با Facebook و Twitter و بکشد دولت تبلیغات در سایت های رسانه های اجتماعی در نظر گرفته به “نقض آزادی بیان اصول است.” جالب اینجاست که بخش 230 مورد انتقاد قرار گرفته یک دلیل کاملا متفاوت; منتقدان استدلال می کنند که آن را اجازه می دهد تا شرکت های بزرگ برای تصویب در طول سخنرانی نفرت و محتوای حمایت از سازمان های تروریستی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به استفاده از این قانون برای جلوگیری از یک شرکت از ارسال چیزهای بد در مورد رئیس جمهور که برنده ندارد. واقعیت-چک کردن خود دروغ در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود یک مثال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی مربوط به سایت های رسانه های اجتماعی را کمی اثر قانونی می گوید: قانون اساسی استاد

در توییتر وب سایت دیروز مدیر عامل شرکت جک دورسی نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای “ممکن است گمراه کردن مردم به فکر آنها نمی نیاز به ثبت نام برای دریافت رای گیری. قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب ادعا کرد که سایت های رسانه های اجتماعی در حال مغرضانه به نفع دموکرات استدلال او ساخته شده برای حمله به جستجو در گوگل در سال 2018 است. تهمت نیز وارد همان اتهامات علیه Twitter و Facebook. رئیس جمهور می تواند به صدمه زدن به خود شانس انتخاب مجدد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ به شدت در Facebook و رئیس جمهور اغلب با استفاده از توییتر را برای پخش خود را از سیاست های چنین به عنوان تمایل خود را برای تنظیم رسانه های اجتماعی به عنوان مثال.

جک foster family chiro یک دانشگاه ییل قانون اساسی استاد می گوید: “رئیس جمهور در تلاش است به ترساندن اجبار, ترساندن, گول زدن رسانه های اجتماعی شرکت ها به او به تنهایی و نه آنچه توییتر به تازگی انجام داده به او. استاد به نام فرمان اجرایی “بیشتر دود و آینه” و گفت که این امر کمی اثر قانونی است. منظور اجرایی را از FCC به تنظیم بخش 230 است که بخشی از سال 1996 قانون به نام ارتباطات نجابت عمل می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد شد نیاز به FCC برای تعیین اینکه آیا یک شرکت رسانه های اجتماعی است که تعدیل محتوا با استفاده از سیاست های فریبنده و اگر این شرکت زیر نظر خود را از خدمات. FCC را گزارش خواسته شود در این فرمان اجرایی به نگاهی که آیا ویرایش محتوای رسانه های اجتماعی شرکت ها باید منجر به این شرکت ها به از دست دادن خود را در بخش 230 حمایت می کند.

بخش دیگری از پیش نویس فرمان اجرایی خواستار کاخ سفید از استراتژی های دیجیتال به انتشار یک ابزار است که اجازه می دهد مصرف کنندگان به شکایات در مورد سایت های رسانه های اجتماعی است که عمل سانسور (شما می توانید ببینید طنز در اینجا مناسب است؟). شکایت خواهد شد و فرستاده شده به وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون تجارت فدرال (FTC). FTC خواهد شد و سپس بررسی شکایت کنید اگر اقدامات صورت گرفته توسط یک شرکت رسانه های اجتماعی را نقض قانون است. این شکایت خواهد بود در دسترس عموم است. علاوه بر این دادستان کل ایجاد خواهد شد یک گروه کاری ساخته شده تا دولت به طور کلی وکیل است که در قوانین ایالتی به مطمئن شوید که آنها قائل نشدن ناعادلانه و فریبنده عمل به متعهد توسط سیستم عامل آنلاین.

به عنوان شما ممکن است تصور کنید توییتر واقعیت-چک کردن از رئیس جمهور مشتعل است یک طوفان سیاسی. عصر دیروز FCC کمیسیون برندان Carr به نام توییتر حاکی از این است که این شرکت تصمیم گرفته بود “به تعامل با رئیس جمهور ایالات متحده با آن خود را حزبی سیاسی, دیدگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>