Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی توضیح می دهد که چرا حتی یک coronavirus واکسن ممکن است ما را نجات

  • چند کشور اگر هر حال یک مطلب فاجعه در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر از ایالات متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشرو در راه است.
  • سابق اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ مقامات در حال صحبت کردن در برابر دولت فعلی را مدیریت بحران کرد و گفت که این استعفا از مسئولیت.
  • یک مقام رسمی می گوید که حتی اگر ما یک COVID-19 واکسن دولت آماده نیست برای دریافت آن به آمریکایی ها و یا آنها را متقاعد کند که گرفتن این تصمیم درست است.

آن را غیر ممکن به غلو چگونه فاجعه بار آمریکا در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر شده است.

در حالی که کشورهای دیگر در سراسر جهان هستند با خیال راحت بازگشایی اقتصاد خود آمریکا است و شکستن رکورد هر هفته و کشورهای در حال داشتن به جای محدودیت های جدید و با تصویب جدید حکم برای نگه داشتن ساکنان امن به عنوان شیوع مارپیچی خارج از کنترل است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز 77,255 مورد جدید گزارش شده در ایالات متحده در روز پنج شنبه به تنهایی که می شکند رکورد قبلی از 67,791 که ما در اوایل این هفته.

شما لازم نیست که به دنبال هر بیشتر از داده های سخت به ببینید که چقدر ضعیف دولت فدرال botched این بحران بهداشتی, اما به منظور واقعا درایو نقطه خانه غرور نمایشگاه صحبت کرد و به تعدادی از سابق باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات که همه توافق دارند که دولت فعلی شکست خورده است برای پاسخگویی به مسئولیت های خود را.

ژولیت Kayyem یک اوباما-دوران وزارت امنیت داخلی رسمی است که کمک به مبارزه با همه گیر H1N1 گفت که وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در “یک نتیجه مستقیم از کاخ سفید به عدم مالکیت را از [آن] نقش رهبری در یک فاجعه ملی.” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی می گوید که زمانی که کارشناسان بازدید از کاخ سفید برای ارائه راهنمایی های خود را بر اساس زمینه مشاوره “به نظر نمی رسد به خوبی دریافت در بالاترین سطح از این دولت.” جرمی Konyndyk رئیس آژانس توسعه بین المللی را از ایران فاجعه کمک در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور شد خیلی بیشتر بلانت: “ما باید آنها را به لعنتی چیزی او گفت:” کاخ سفید.

اما این نگران کننده ترین نقل قول از ناشناس ex-مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی که معتقد است که حتی یک بار واکسن در دسترس است به دولت فعلی بیمار است-مجهز به دریافت واکسن به هر کس که در ایالات متحده به سرعت به عنوان ممکن است به دست آوردن تجهیزات لازم برای انجام یک کمپین واکسیناسیون و یا حتی متقاعد کردن محتاط و ضعیف مطلع آمریکایی که مصرف یک واکسن است که کار درست را انجام دهید.

“یک مسئول دولت می شناسیم که اختراع و یا حتی تولید انبوه این واکسن تنها گرفتن شما در نیمه راه وجود دارد,” رسمی توضیح داده شده است. “شما کردم که برای دریافت واکسن به مردم به نحوی. و است که نیاز به تجهیزات و تدارکات و پیام و واقعا کار سراسر همه اهرم دولت در همه سطوح به این فشار ،

“رئیس من نگرانی این است که در برخی از نقطه واکسن در حال رفتن به در دسترس خواهد بود و ما می رویم به انجام واکسيناسيون مبارزات انتخاباتی در این کشور هرگز دیده می شود” سابق — رسمی اضافه شده است. “و ترکیب نیروهای ضد واکسیناسیون حرکات ضد دولتی جنبش های روسیه و چین در مجموع در حال رفتن به در برخواهد داشت اطلاعات غلط و دروغ خطر که انتخابات 2016 مانند یک پیاده روی در پارک.”

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de