همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جنوب غربی باور نکردنی جدید کرایه فروش

  • خطوط هوایی جنوب غربی در حال برگزاری است عمده کرایه فروش در حال حاضر ارائه پروازهای ارزان به هر کسی که نیاز به سفر به زودی.
  • از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس است که هنوز هم یک مشکل عمده غرب یکی از عمده ما شرکت های هواپیمایی که هنوز پرواز در کاهش ظرفیت و نگه داشتن وسط صندلی باز طوری که یک جامد نقطه به نفع آن است.
  • یکی دیگر این است که این آخرین کرایه فروش است که ارائه پروازهای برای به عنوان کم به عنوان $49.

آخرین باری که من نوشت: یکی از این پست ها اعلام عظیم کرایه فروش برای مسافران در شکار برای پروازهای ارزان شد, پنج سال پیش, اما آن را به عنوان ممکن است پنج سال به عقب. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند به فکر می کنم در مورد چگونه متفاوت سفر بود و چقدر جهان بود در مورد تغییر در فقط چند هفته پس از آخرین باری که ما به شما در مورد یک Southwest Airlines کرایه فروش. اما فقط به خاطر اینکه ما دیگر به بحث در مورد امروز البته این بدان معنا نیست که coronavirus همه گیر و همه آن عوارض جانبی وحشتناک در حال حاضر چیزی از گذشته و یا که در سفر است و در نهایت به حالت عادی بازگشت.

چه این به آن معنا است که در سفر است به آرامی اما مطمئنا شروع به نشان دادن چند نشانه هایی از زندگی دوباره پس از تقاضا سقوط بیش از چند ماه گذشته. زیرا که می خواهید برای دریافت در شلوغ هواپیما در وسط یک بیماری همه گیر مطمئن نیستید در مورد سلامت مسافران در اطراف شما مناسب است ؟ اگر شما باید برای پرواز در حال حاضر غرب است که قطعا یک شرکت هواپیمایی را در نظر بگیرید به دلایلی که شامل آن اظهار داشت: سیاست حفظ وسط صندلی های باز و پرواز هواپیماها در کاهش ظرفیت از طریق حداقل 30 سپتامبر (به ترویج اجتماعی فاصله). که خوب چون یک مطالعه جدید نشان داده است که شرکت های هواپیمایی مانند ایران و خطوط هوایی آمریکا که از سر گرفته رزرو کامل پروازها تقریبا دو برابر آماری شانس که یکی از مسافران خود را می تواند بگیرد coronavirus در مقایسه با یک پرواز نگه می دارد که وسط صندلی باز است.

اگر غرب در حال حاضر توجه خود را به لطف مصرف کننده-سیاست دوستانه مانند باز وسط صندلی کرایه فروش ما ذکر شده مطمئنا جایزه اضافه شده است. شما می توانید تمام جزئیات در اینجا در مورد فروش اما نکات کلیدی عبارتند از:

  • شما باید به کتاب پرواز خود را در ماه اوت 13 در 11:59 بعد از ظهر مرکزی زمان.
  • 14 روز پیش خرید مورد نیاز است. خرید nonrefundable و صندلی, روز سفر و بازارهای محدود هستند. تاریخ خاموشی نیز اعمال می شود.
  • اگر شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از این فروش برای قاره آمریکا در, سفر, شما می توانید انجام دهید که بین 11 اوت و دسامبر 17.
  • اگر شما به رهبری, San Juan, Puerto Rico, شما می توانید با استفاده از این فروش را که بین 18 اوت و دسامبر 3 و مسافرت های بین المللی معتبر است بین ماه های آگوست تا 18 از طریق 9 دسامبر.

گفت: ما به عنوان ما را دیده ام پرواز به عنوان کم به عنوان $49 به عنوان بخشی از این فروش — اما یکی دیگر از دلایل ارزش اشاره به این که بیشتر نشان می دهد غیر معمول سفر دوره ما هنوز در.

به طور معمول این نوع از کرایه فروش را رها و مسافران ممکن است تنها چند روز بیشتر به قفل در خرید خود را. نگاهی دوباره در اولین گلوله نقطه بالا ، شما رو تقریبا یک ماه تمام به پروازهای خود را به انتظارنشسته بودند تا در اینجا وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به استفاده از این کرایه فروش. ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر از این نوع از خرید و فروش در آینده نزدیک به عنوان حامل خم شدن به عقب به تلاش برای تشویق مردم به سفر و پرواز دوباره.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de