هر کس هنوز هم swarming آمازون برای این 50¢ coronavirus ماسک صورت

  • هر کس به دنبال ماسک صورت برای فروش آنلاین در حال حاضر و آمازون پرفروش 3-لایه ماسک ها #1 انتخاب برای ده ها هزار نفر از خوانندگان ما.
  • در حال حاضر که اقتصاد بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی مردم کردن در coronavirus ماسک صورت دوباره پیش رو به عنوان جدید کروناویروس موارد به موشک وار رفتن در چندین ایالت در سراسر ایالات متحده.
  • ماسک صورت یک ضرورت برای همه و CDC توصیه می کند که ما آنها را می پوشند برای حفاظت در برابر هر زمان که ما ترک خانه های ما.

غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی در مناطق در سراسر ایالات متحده آمریکا که بدان معنی است که آن را در حال حاضر مهم تر از همیشه است که شما به دنبال سه قانون ساده هر زمان که شما خانه خود را ترک کنند. اولین و مهمترین, شما باید پوشیدن یک ماسک صورت مانند CDC توصیه می کند در وب سایت خود را. دوم, شما نیاز به تمرین سخت اجتماعی فاصله و دور ماندن از افراد دیگر اینکه آیا یا نه آنها با پوشیدن ماسک — و به یاد داشته باشید 6 پا نیست به اندازه کافی دور. و سوم شما نیاز به اطمینان از بهداشت خوب با شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید و با استفاده از ضد عفونی کننده دست هر زمان که شما با لمس یک سطح خارج از خانه خود را. و نگران نباشید قوی ضد عفونی کننده دست است که در نهایت در سهام در آمازون.

قطعا وجود دارد یک موج دوم رمان coronavirus عفونت های آینده, اما این بدان معنا نیست که ما باید برای جلوگیری از بازگشایی اقتصاد است. کاملا برعکس در واقعیت است. تا زمانی که ما به دنبال سه دستورالعمل های مهم ما ذکر شده در بالا ما قطعا می تواند به سرعت گسترش COVID-19. با که در ذهن خوانندگان ما خواهد بود بسیار هیجان زده به یاد بگیرند که آمازون پرفروش ترین ماسک های صورت هستند که نه تنها در سهام امروز پس از فروش را به طور خلاصه بیش از آخر هفته, اما آنها همچنین پایین به پایین ترین قیمت فقط 50¢ هر تشکر یک کوپن آمازون سایت.

شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما بیرون بروید. دوره. حتی CDC می گوید. افراد با مشاغل غیر ضروری هستند و هنوز هم توصیه به ادامه پناهگاه در محل در بسیاری از مناطق اما حتی به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن شما هنوز هم باید ادامه به قرنطینه خود و تنها زمانی که شما کاملا باید. هنگامی که شما باید برای بیرون رفتن انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا چیز دیگری است که کاملا ضروری است CDC توصیه می کند همه ما به استفاده از برخی از نوع از چهره های حفاظتی پوشش به منظور محدود کردن انتقال رمان coronavirus. که نه معنی است که شما باید پوشیدن یک N95 ماسک و یا حتی KN95 ماسک که در حال حاضر جاری شدن سیل در بازار از چین است. به عنوان طولانی به عنوان شما عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب, استاندارد, ماسک صورت فقط خوب انجام دهد.

وجود دارد یک دسته از گزینه های مختلف وجود دارد که نمی خواهد بلوک متخصصان مراقبت های بهداشتی از گرفتن پزشکی-درجه ماسک صورت همه آنها نیاز به شدت. ما به تازگی گفت: شما چگونه به سرعت و به راحتی خود را DIY ماسک صورت با استفاده از منابع است که شما به احتمال زیاد در حال حاضر دروغ گفتن در اطراف خانه خود را, و آنها به مراتب موثر تر از دیگر پارچه تبادل نظر صورت دستورالعمل به شما در پیدا کردن آنلاین. اگر شما می خواهید به گام تا چیز کمی کسی که مهندسی معکوس یک N95 ماسک و نوشته شده در دستورالعمل های خود را با یک ویروس neutralizer.

اگر شما نوع DIY هر چند نگران نباشید چرا که ما باید برخی از اخبار بسیار عالی برای شما.

هفته گذشته ما به شما گفت که آمازون بهترین-فروش ماسک صورت با Jointown بودند در سهام و در دسترس به کشتی از حق دور. Wildly محبوب Jointown ماسک در ارتباط هستند بالا است و در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از بهترین فروشنده که فقط در انبار: کارشناسی ارشد پزشکی 3-طبقه ماسک صورت. آنها هزینه 60¢ در هر ماسک و که کمی بیش از Jointown ماسک, اما آنها یک گزینه عالی اگر Jointown ماسک فروش دوباره.

هر دو از این گزینه ها 3-لایه ماسک که انجام یک کار بزرگ از مسدود کردن همه چیز از راه های هوایی و جلوگیری از گسترش ویروس اگر شما در حال حاضر آن ارائه شده شما نیز اقدامات احتیاطی لازم و تمرین سخت اجتماعی فاصله. اینها N95 ماسک یا پزشکی-درجه فولاد ماسک و این مهم است که توجه داشته باشید. که گفت:, CDC توصیه می کند که ما با پوشیدن پارچه پوشش صورت مانند این ماسک در هر زمان ما خانه را ترک. آنها همچنین بسیار بهتر از بسیاری از پارچه DIY ماسک صورت است که مردم های برنامه به صورت آنلاین در حال حاضر.

هنگامی که ما به شما در مورد این ماسک صورت ورود در سهام در آمازون, ده ها هزار نفر از خوانندگان ما با عجله به سایت به آنها را خرید. فوق العاده, اما, این بهترین-فروش ماسک هنوز هم در سهام و هنوز هم در دسترس برای کشتی حق دور. وجود دارد دیگر ماسک صورت در دسترس در حال حاضر در آمازون و همچنین, بنابراین اگر حمل و نقل بار شروع به لغزش به عقب شما همیشه می توانید استفاده کنید که صفحه برای پیدا کردن قابل مقایسه ماسک. یکی دیگر از گزینه های محبوب در میان خوانندگان ما به تازگی است که حتی ضخیم تر MagiCare KN95 ماسک صورت. آن را کمی گرانتر از سایر آنهایی که ما ذکر کرده ایم اما بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر به پرداخت هزینه اضافی احساس امنیت. 3-طبقه ماسک ها بیش از اندازه کافی خوب برای اکثر مواقع اما این هوشمند نیز برخی از KN95 ماسک در دست بالاتر خطر اماکن عمومی مانند حمل و نقل, هواپیما, و, دکتر, دفاتر.

فوق ماسک صورت از آمازون و دو DIY ماسک ما در ارتباط با پیش از آن در این مقاله تمام گزینه های زیادی, و آنها قطعا انجام این کار اگر شما نیز هوشیار باشند. در خانه بماند مگر اینکه شما کاملا باید بیرون بروید. عمل اجتماعی فاصله و به عنوان دور ماندن از افراد دیگر هنگامی که شما مجبور به ترک خانه. شستن دست های خود را و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است به ویژه پس از دست زدن به سطوح خارج از خانه خود را.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>