هر کس فکر ایبوپروفن ساخته شده coronavirus بدتر — در حال حاضر آن را در حال مطالعه به عنوان یک درمان

  • یک coronavirus محاکمه به دنبال تعیین اگر ایبوپروفن می تواند اثر مثبت و یا حتی جلوگیری از COVID-19 عفونت است.
  • ایبوپروفن می تواند مفید باشد در برخی از بیماری های تنفسی و محققان می خواهید برای دیدن اینکه آیا یا نه آن را نیز مفید برای coronavirus موارد است.
  • نتایج ممکن است تا اوایل 2021.

پس از coronavirus همه گیر شروع پزشکان و محققان مشغول به کار feverishly به آمده تا با یک درمان یا درمان COVID-19, جلوگیری از آن و یا کاهش علائم است. هیچ درمانی وجود دارد که هنوز اما شده اند وجود دارد تعدادی از جالب مواد مخدر آزمایش با استفاده از داروهای موجود است که طیف وسیعی از امیدوار کننده به laughably بد است.

در حال حاضر دانشمندان در حال رسیدن به خانه ما کابینت دارو در تلاش برای پیدا کردن یک دارو است که احتمالا می تواند محافظت در برابر عفونت است. ایبوپروفن از مسکن به فروش می رسد به عنوان یک generic یا تحت نام های تجاری مانند Advil که موضوع محاکمه های جدید توسط پزشکان در انگلستان است.

پژوهش مبتنی بر این واقعیت است که ایبوپروفن نشان داده شده است موثر باشد در کمک به افراد مبتلا به برخی دیگر از بیماری های تنفسی. پس از coronavirus می تواند اثر مخربی روی ریه ها آن را حس می کند که این می تواند به ارائه برخی از نوع تسکین و یا حفاظت از راه هوایی-حمله به عفونت های ویروسی. طنز این است که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مردم فکر می کردند غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن ممکن است در واقع تشدید COVID-19.

هنوز هم در حالی که پزشکان ممکن است انتظار یک چیز انجام تحقیقات برای تعیین اینکه آیا یا نه آن مفروضات نگه دارید مهم است. محققان توجه داشته باشید که در حال حاضر وجود دارد هیچ اسناد و مدارک است که می گوید یک راه یا دیگری که آیا ایبوپروفن می تواند کمک کند.

جستجوی ما نیست شناسایی هر گونه شواهد قوی برای یا علیه استفاده از ایبوپروفن برای درمان COVID-19 به طور خاص. ادبیات جاری نمی دهد شواهد قطعی برای یا علیه استفاده از داروهای غیر استروئیدی در درمان COVID-19 بيمار.

محاکمات را برخی از زمان و محققان انتظار نداریم که به این تحقیقات به پایان رسید تا سپتامبر این سال با مطالعه به دنبال در ماه مه 2021. که مدت زمان طولانی را صبر کنید برای پیدا کردن اگر مشترک مسکن می تواند به طور موثر مبارزه با COVID-19 اما با دانشمندان نشان می دهد که ما ممکن است در نهایت برخورد با این کروناویروس جدید به صورت سالانه آن را قطعا ارزش پیگیری است.

در حال حاضر coronavirus واکسن در آثار توسط پزشکان در سراسر جهان است. برخی نشان داده اند بسیاری از وعده در حالی که دیگران به سختی شکست خوردند از سمت راست دروازه. که تمایل به اتفاق می افتد در طول واکسن توسعه اما میزان شکست ممکن است حتی بالاتر از حد طبیعی به دلیل سریع ردیابی طبیعت بسیاری از واکسن در حال حاضر برنامه.

بهترین حدس می زنم از کارشناسان این است که یک واکسن در دسترس خواهد بود در اوایل 2021. امید وجود دارد که یک واکسن ممکن است در دسترس تا پایان سال, اما شانس است که اتفاق می افتد فوق العاده باریک در حال حاضر. در عین حال آن را حس می کند برای حفظ اجتماعی ما فاصله و بهترین شیوه است که باید کمک کرد تا صاف منحنی.

منبع تصویر: اولاف هایل/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>