هر کس نیاز به دانستن این جدید نقشه های گوگل ترفند

  • در تلاش خود را برای بهبود نقشه های گوگل جهت و جهت یابی, تجربه, گوگل بی سر و صدا نورد از یک ویژگی شسته و رفته است که طول می کشد استفاده از یکی از جالبترین نقشه های ابزار.
  • کاربران آندروید که خود دستگاه است که پشتیبانی از واقعیت افزوده می توانید با استفاده از Live View برای کالیبره کردن محل خود. این ویژگی نیز کمک خواهد کرد که نقشه ها بگویید که راه آنها رو به رو هستیم.
  • زنده از ویژگی های نمایش می تواند در مفید آمده است در مکان هایی که سیگنال GPS است که پر از لکه بود و شلوغ مناطق شهری که شما در حال تلاش برای حرکت و اهرم گوگل گسترده Street View پایگاه داده از تصاویر به دقت اشاره کردن محل خود.

نقشه های گوگل است که واقعا ساده برای استفاده است و حتی در مقایسه با دیگر برنامه های ناوبری. فقط آتش تا برنامه و گوگل را به شما نشان می دهد که در آن شما بر روی نقشه هستند. از آنجا شما می توانید محیط اطراف خود را انجام جستجو برای مکان های خاص و طرح یک دوره به سمت مقصد بعدی خود را.

اگر شما یک زمان سخت در حال کار کردن 2D نقشه وجود دارد یکی دیگر از ویژگی های خنک در نقشه های گوگل است که به شما امکان کاوش در نقشه از طریق لنز گوشی خود را. که راه شما را به دیدن جهان اطراف شما با جهت نمایش بر روی صفحه نمایش در این واقعیت تقویت (AR) نسخه ای از نقشه های. به نام Live View این ویژگی به شما امکان حرکت در محیط اطراف خود را در راه است که حس می کند بیشتر از به دنبال در یک نقشه 2D. نمایش زنده کار می کنند و حتی بهتر در AR, عینک, آینده, اما تا آن زمان شما می توانید لذت بردن از آن را بر روی تلفن خود را. حتی بهتر از نقشه های’ علیرضا ویژگی در حال حاضر می تواند ارائه دهد سود اضافی آن را به عنوان اجازه می دهد تا برنامه برای کالیبره کردن مکان فعلی خود را و جهت گیری.

به عنوان آسان به استفاده از نقشه های گوگل ممکن است این برنامه تنها به عنوان خوب به عنوان سیگنال GPS. وجود دارد مقدار زیادی از حالات که در آن برنامه می تواند موفق به تعیین محل شما هنگامی که شما آن را باز کنید و سپس آن را بی فایده است. گوگل به خوبی آگاه از GPS مسائل است که می تواند به نظر می رسد در محیط های متراکم شهری که در آن زندگی می کنند مشاهده کالیبراسیون می تواند کمک کند.

که کوچک نقطه آبی که به نظر می رسد بر روی نقشه محل سکونت خود را و آن را همیشه نشان می دهد که جهت گیری خود را دانستن است که راه جلو. باریک پرتو های دقیق تر جهت گیری است. اما نقطه آبی می تواند خرابی اگر سیگنال GPS نمی تواند رسیدن به دستگاه خود را به درستی. شما همیشه می توانید انتخاب کنید برای کالیبره کردن نقشه ها که معمولا با چرخش تلفن در یک “شکل 8 الگوی”. اما گوگل چیزی حتی بهتر در ذهن است.

نقشه های گوگل کالیبراسیون: سنتی, قطب نما روش (سمت چپ) در مقابل Live View کالیبراسیون (سمت راست). منبع تصویر: 9to5Google

با اعمال نفوذ مقدار زیادی از نمای خیابان داده است که گوگل در حال حاضر دسترسی به, Live View در واقع می توانید بگویید Google Maps که در آن شما هستند و حتی زمانی که GPS دقیق نیست. نمایش زنده با استفاده از دوربین خود را به گرفتن تصاویر از آنچه در اطراف شما به طوری که آن را می تواند ارائه دهد AR ناوبری و مقصد خود را در بالای یک نمایش زنده از محیط اطراف خود است. اما همان اطلاعات می توانید بگویید نقشه که در آن شما واقع شده و آشکار خود را در جهت.

ضربه زدن بر روی دایره آبی رنگ باز خواهد شد یک منوی تمام صفحه در اندروید است که به شما می دهد گزینه ای برای کالیبره کردن با Live View. این ویژگی فقط نورد برای دستگاه های آندروید است که سازگار با گوگل ارکر و اجرای آخرین نسخه و نسخه بتا از نقشه ها در هر 9to5Google. ویژگی نیست در اپل در حال حاضر, اما آن را احتمالا در دسترس خواهد بود در پایین جاده.

قابلیت راه اندازی خواهد شد همان UI دوربین شما به طور معمول را ببینید در Live View و شما خواهید بود در واقع در چند ثانیه. هنگامی که انجام می شود پرتو جایگزین خواهد شد با یک جامد پیکان که خود را جهت روشن است. 9to5Google می گوید که هنگامی که شما به اتمام کالیبراسیون, محل سکونت خود را باید بسیار دقیق و نقطه پرش خواهد شد بر روی نقشه. اما شما می توانید استفاده مجدد نمایش زنده برای کالیبره کردن نقشه ها در هر نقطه پس از آن اگر نقشه نتواند به تشخیص مکان خود را با دقت.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im