هر PS5 بازی سونی اعلام کرد در آینده از بازی رویداد

 • سونی نشان داد ده ها تن از PS5 بازی در آن, آینده, بازی, رویداد روز پنج شنبه.
 • در حالی که پخش شد در 1080p, شما می توانید تماشای تمام تریلر در رزولوشن 4K در زیر می توانید یک ایده بهتر از آنچه در بازی نگاه کنید مانند در PS5.
 • ما همچنین برای دیدن طراحی PS5 و آن نسخه دیجیتال برای اولین بار.

سونی پلی استیشن 5 رویداد در روز پنج شنبه بسته بندی شده بود به آبشش با بازی نشان می دهد. از محبوب سری Ratchet & Clank, Resident Evilو Gran Turismoبه نام تجاری جدید فرانچایز مانند GhostWire: توکیو, Deathloopو Pragmataوجود دارد کمی چیزی برای هر کس در آینده از بازی و رویداد. و ما حتی برای دیدن طرح نهایی PS5 با وجود همه شایعات از جمله آن کمی باریک نسخه دیجیتال.

ما باید مقدار زیادی برای گفتن در هفته ها و ماه آمده است, به عنوان خواهد شد, Sony, اما در حال حاضر پایین به اتمام تمام تریلر هایی که سونی برای اولین بار در رویداد خود را در روز پنج شنبه. بهترین از همه, شما می توانید آنها را در 4K.

Grand Theft Auto V

 • یک “گسترش یافته و پیشرفته” نسخه ای از GTA 5 در حال آمدن است به PS5 در نیمه دوم 2021.

مارول مرد عنکبوتی Miles Morales

 • جدید Spider-Man ماجراجویی از Insomniac Games در حال آمدن به PS5 در این فصل تعطیلات.

Gran Turismo 7

 • از خودروهای کلاسیک و آهنگ های به از سرگیری افسانه ای GT حالت شبیه سازی – Gran Turismo 7 به ارمغان می آورد با هم بهترین ویژگی های از گذشته اقساط از این سری در کنار آینده است. حتی بیشتر تجربه رانندگی واقعی انتظار با تشکر از بازخورد لمسی است که به ارمغان می آورد به زندگی آنچه آن را مانند زمانی که لاستیک ضربه جاده ها است. PS5 را همهجانبه 3D صوتی اجازه می دهد تا بازیکن را به حس موقعیت دیگر اتومبیل ها و رانندگان در اطراف آنها.

Ratchet & Clank: شکاف از هم جدا

 • یک نام تجاری جدید ورود در Ratchet & Clank سری از بازی از Insomniac.

پروژه Athia

 • پروژه Athia اوج نورانی محصولات’ فلسفه به ایجاد کاملا جدید و تازه تجربه بازی است که فیوز هم از آخرین فن آوری با هنر است. با پلی استیشن 5, بینایی خود را واقعا به زندگی می آید و با پروژه Athia شما می تواند به جلو نگاه به حمل و نقل به گسترده و دقیق جهان پر از زیبایی و ترس.

ولگرد

 • از دست داده به تنهایی و جدا از خانواده گربه ولگرد باید به حل رمز و راز باستانی برای فرار از طولانی فراموش شده cybercity و پیدا کردن راه خانه.

Returnal

 • Returnal ترکیبی از اکشن اسکرول سمت با roguelike گیم پلی بازی به سوم شخص تیرانداز که در آن بازیکنان مبارزه برای زنده ماندن در یک سیاره خصمانه است که تغییرات با هر مرگ است. بازیکنان می توانید به طور غریزی بین حالت های شلیک با استفاده از یک تک تطبیقی ماشه و می توانید حق را به بعد از مرگ. PS5 را همهجانبه 3D صوتی به ارمغان می آورد جهان بیگانه به زندگی در اطراف بازیکن کمک بازیکنان حرکت شدید موضعی مبارزه با.

Sackboy: یک ماجراجویی بزرگ

 • یاد پلی استیشن قهرمان Sackboy بازده در یک ماجراجویی 3D با عمیق همهجانبه و رسا طرح کنترل. بازیکنان می توانند در این حماسه platforming سفر انفرادی به سبک و یا آنها می توانند تیم تا با دوستان به صورت مشترک هرج و مرج چند نفره سرگرم کننده است.

تخریب AllStars

 • تخریب AllStars عمل بسته بندی رویداد ورزشی است که چاله رانندگان در برابر یکدیگر و در یک رقابت شدید. هدف ؟ خراب کردن اتومبیل به عنوان بسیاری که ممکن است.

Kena: پل ارواح

 • یک داستان رانده اکشن ماجراجویی با خیره کننده بصری زیبایی ترکیب اکتشاف با سرعت گام مبارزه با. بازیکنان پیدا کرده و رشد یک تیم جذاب روح اصحاب به نام پوسیدگی افزایش توانایی های خود و ایجاد راه های جدید برای دستکاری محیط زیست است. Kena: پل ارواح یکپارچه می آمیزد عمل و روایت به یک تجربه فراموش نشدنی است. سفر با Kena, یک جوان, راهنمای روح در تلاش برای کشف داستان مرموز اطراف آن وفات کرد.

خداحافظی آتشفشان بالا

 • خداحافظی آتشفشان بالا سینمایی است روایت ماجرا در مورد پایان عصر… و شروع داستان عشق. آینده در سال 2021 به PS5 و PS4.

Oddworld Soulstorm

 • شاهد آبه را هولناک جنگ با وحشتناک جدید تدبیر در این روایت تازه ماجراجویی. Oddworld Soulstorm نشان دهنده یک بصری و سینمایی جهش هدف است که می شکند و زمین جدید برای Oddworld. با هوشمند جدید مکانیک و پیچ خورده دستگاه های جدید را قادر می سازد که بسیار انفجاری deviousness. این یک مثل است که می گوید یک داستان حماسی یک فرار جامعه تحت فشار قرار دادند به محدودیت های آن است.

GhostWire: توکیو

 • توکیو تاخت و تاز کردن توسط مرگبار نیروهای فوقالعاده پس از 99 درصد از جمعیت این شهر از بین رفت. استفاده از زرادخانه قدرتمند از طیفی توانایی برای مبارزه با ماوراء الطبیعه تهدید و هم باز کردن رمز و راز در پشت توده ناپدید شدن. چهره ناشناخته کشف حقیقت و نجات شهرستان که GhostWire: توکیو می رسد در سال 2021 به طور انحصاری در پلی استیشن 5.

JETT: ساحل دور

 • JETT: ساحل دور دعوت شما در یک interstellar سفر به حک کردن یک آینده برای مردم خالی از سکنه فراموشی در این سینمایی اکشن های ماجراجویی آینده تعطیلات سال 2020 در 5 پلی استیشن و پلی استیشن 4.

Godfall

 • خود را نگاه برای اولین بار در پلی استیشن 5 گیم پلی از Godfall و جهان Aperion—جهان در پرتگاه تباهی. شما آخرین از Valorian شوالیه خدا مانند رزمندگان قادر به تجهیز Valorplates افسانه ای مجموعه زره که تبدیل به صاحبان توقف کارشناسی ارشد مبارزه با غوغا. اشک از طریق دشمنان به شما به عنوان صعود از طریق هر یک از عنصری عوالم و چالش های دیوانه خدا, ماکرو که در انتظار شما در بالا. صعود در Godfall اول-از-آن-نوع looter-تخفیف فاحش دهنده غوغا action-RPG است.

خورشیدی خاکستر

 • سفر را از طریق یک سورئال زنده و بسیار تلطیف جهان پر رمز و راز وحشی با سرعت بالا پیمایش یابم شخصیت عظیم دشمن برخورد. درجه اعتبار ساقط می خواند…

هیتمن 3

 • هیتمن سوم دراماتیک نتیجه به جهان از ترور سه گانه است. عامل 47 است که به عنوان یک ظالم حرفه ای برای مهم ترین قرارداد تمام زندگی خود را. مرگ در انتظار.

Astro, Playroom

 • Astro و خدمه خود را به شما منجر جادویی مقدمه از طریق PS5 در این بازی سرگرم کننده platformer است که می آید از قبل لود شده در PS5. کشف چهار جهان هر کدام بر اساس PS5 کنسول قطعات. هر منطقه ویترین گیم پلی نوآورانه است که شیپور خاموشی به ویژگی های جدید از PS5 را DualSense کنترل کننده بی سیم.

شیطان کوچک در داخل

 • شیطان کوچک در داخل یک action-RPG ماجراجویی با عناصر بقا مجموعه در یک جوی نیمه باز جهان است. این تریلر نشان می دهد صحنه های جدید هیولا و یک نگاه اجمالی از گیم پلی بازی در محیط های مختلف است.

NBA 2K21

 • NBA 2K21 ساخته شده است از زمین تا برای PS5. آماده برای نسل بعدی گرافیک, بار بار و قدرت.

Bugsnax

 • از ذهن پشت Octodad: Dadliest Catch می آید Bugsnax یک غریب ماجراجویی بازی در حال آمدن برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در تعطیلات سال 2020 است.

Demon’s Souls

 • از ژاپن استودیو و Bluepoint Games می آید یک بازسازی از بازی های پلی استیشن کلاسیک demon’s Souls. این بازسازی دعوت بازیکنان به تجربه اصلی وحشیانه چالش به طور کامل بازسازی از زمین تا و استادانه پیشرفته با استفاده از جدید “شکسته شده است. در علاوه بر این به زیبا اثر سایه و ray tracing بازیکنان می توانند بین دو گرافیک حالت در حالی که بازی: یکی از با تمرکز بر وفاداری و یکی از با تمرکز بر نرخ فریم.

Deathloop

 • جزیره Blackreef. برای بسیاری از ساکنان آن را به یک بهشت است. اما برای Colt, آن را غیر قابل اجتناب است. با تشکر مرموز timeloop او reliving همان روز و بیش از بیش تلاش برای پیدا کردن یک راه برای شکستن چرخه بی پایان او به دام افتاده است. به عنوان کلت شما را از هشت به اهداف – از جمله خود قوس کینه جویی Julianna Blake – اگر شما همیشه می خواهید برای فرار. اما به یاد داشته باشید: این یک timeloop بنابراین اگر در ابتدا شما موفق نیست… مردن و دوباره مردن.

رزیدنت ایول 8

 • ترس شما را احاطه کرده در رزیدنت ایول 8, رها کردن یک فصل جدید از ترسناک بقا در پلی استیشن 5 در سال 2021!

Pragmata

 • اعلام Pragmata یک بازی با نام تجاری جدید از کپکام در حال حاضر در حال توسعه برای پلی استیشن 5 راه اندازی در سال 2022.

افق: ممنوع غرب

 • افق: ممنوع غرب همچنان Aloy داستان او به عنوان حرکت غرب برای دور آینده امریکا به شجاع با شکوه اما خطرناک مرزی که در آن او را چهره هیبت الهام بخش ماشین آلات و مرموز تهدید جدید است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>