هر رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی شما می توانید در ژوئن

 • مایکروسافت اعلام کرده است که رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی داده می شود دور در ماه ژوئن.
 • ایکس باکس زنده طلا مشترکین می توانید Shantae و دزدان دریایی را نفرین و قهوه بحث در ایکس باکس یکی از.
 • شما می توانید صرفه جویی در حدود $64 با برداشتن تمام چهار بازی ایکس باکس با طلا در حالی که آنها در فروش به صورت رایگان.

مایکروسافت اعلام کرد آن تخته سنگ های رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی از آن خواهد شد به دور در ماه ژوئن در روز سه شنبه. برجسته از این بازی با طلا ترکیب این ماه است Shantae و دزدان دریایی را لعن و نفرینبود که سوم ورود در سری platformer که در واقع شروع بازی پسر رنگ تمام راه برگشت در سال 2002. من هم یک نقطه نرم برای شوت ‘اونا تا Sine Moraکه من بررسی تقریبا از یک دهه پیش.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد در دسترس بودن تمام ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی با طلا در ماه ژوئن:

 • Shantae و دزدان دریایی را نفرین ($19.99 ERP): در دسترس ژوئن 1 به 30 بر روی Xbox One
  • در کشتی سوار در یک ماجراجویی همه جدید با Shantae مو-شلاق رقص جن. پس از از دست دادن سحر و جادو ، Shantae تیم با نابکار دزدان دریایی مخاطره آمیز چکمه به منظور صرفه جویی پولک زمین از یک نفرین. به عنوان یک دزد دریایی Shantae دستاوردهای سلاح های جدید برای پیشبرد تلاش خود را ذبح هیولا نبرد حماسی کارفرمایان…و امیدوارم سحر و جادو خود را در مقرون به صرفه!
 • بحث قهوه ($13.99 ERP): در دسترس 16 ژوئن تا جولای 15 بر روی Xbox One
  • بحث قهوه قهوه دم و قلب به قلب صحبت کردن شبیه ساز در مورد گوش دادن به فانتزی-الهام بخش, مدرن, مردم, مشکلات و کمک به آنها را با سرو یک نوشیدنی گرم یا دو.
 • از بین بردن تمام انسان ها! ($19.99 ERP): در دسترس ژوئن 1 تا 15 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • این شانس خود را برای تجربه طرف دیگر از تهاجم بیگانه است. در نقش بیگانه کريپتوسپوريديوم 137 و با تهدید و ارعاب مردم از زمین برداشت DNA خود را در بی پروایی نشان دادن اکشن-ماجراجویی شما تا کنون ایفا کرده است. بیش از همه بشریت با استفاده از انواع سلاح های بیگانه بر روی زمین یا در هوا است. نگاهی به یک گام بزرگ در انسان است!
 • Sine Mora ($9.99 ERP): در دسترس ژوئن 16 تا 30 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • SINE MORA یک افقی shoot’em up است که فراهم می کند منحصر به فرد را در چالش که در آن زمان نهایی عامل. مخلوط تیرانداز کلاسیک با احساسات معاصر ارائه SINE MORA یک زرق و برق دار shmup ارائه می دهد که یک حالت داستان که بافت بیش از حد بالا داستان و حالت بازی فراهم می کند که عمیق و رضایت بخش گیم پلی به چالش طرفداران این ژانر است.

شما خواهید صرفه جویی در هزینه بیش از $63 اگر شما انتخاب کنید تا تمام چهار بازی و می توانید به اضافه کردن 2200 امتیاز به امتیاز خود را. همچنین نگه داشتن در ذهن است که هر یک از ایکس باکس 360, عناوین سازگار با Xbox One, بنابراین حتی اگر شما لازم نیست که یک ایکس باکس 360 در دست, شما هنوز هم می توانید دانلود تمام چهار بازی ذکر شده در بالا. و مثل همیشه برخی از ماه گذشته رایگان بازی هنوز در دسترس است اگر شما بنابراین مطمئن شوید که برای دانلود آنها را قبل از آنها را برای پرداخت می شود.

منبع تصویر: مایکروسافت

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net