هر رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی شما می توانید در جولای

 • مایکروسافت اعلام کرده است که رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی داده می شود دور در ماه جولای.
 • ایکس باکس زنده طلا مشترکین می توانید WRC 8 FIA World Rally Championship و غوطه دادن اعیان بر روی Xbox One و بازی Saints Row 2 و افسون در ایکس باکس 360.
 • شما می توانید صرفه جویی در حدود $94 با برداشتن تمام چهار بازی ایکس باکس با طلا در حالی که آنها در فروش به صورت رایگان.

مایکروسافت اعلام کرد که تخته سنگ های رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی از آن خواهد شد به دور در ماه جولای در روز پنج شنبه. برجسته از این بازی با طلا انتخاب این ماه است WRC 8که ممکن است به همین نام به رسمیت شناختن به عنوان Forza یا Gran Turismoاما یکی از بهترین رالی سیمز در بازار است. اگر شما از دست ridiculousness از NBA Jam, شما ممکن است بخواهید برای بررسی از 2 در 2 بازی بسکتبال غوطه دادن اعیان.

همچنین, اگر شما علاقه مند در یک سرگرم کننده درس تاریخ, دانلود بازی Saints Row 2 در ایکس باکس خود را یکی کنید و ببینید چه سری شبیه قبل از آن رفت و همه-به-راه-با انتشار Saints Row 3 در سال 2011.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد در دسترس بودن تمام ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی با طلا در ماه جولای:

 • WRC 8 FIA مسابقات قهرمانی رالی جهانی ($49.99 ERP): در دسترس ژوئیه 1 به 31 در ایکس باکس یکی
  • کامل ترین و معتبر رسمی WRC شبیه سازی نشده است. فیزیک جدید برای تمام سطوح به طور کامل دوباره طراحی حرفه ای حالت پویا, شرایط آب و 50 تیم از 14 کشور 100 آهنگ هفتگی چالش ها و eSports حالت…
 • غوطه دادن اعیان ($19.99 ERP): در دسترس جولای 16 اوت 15 بر روی Xbox One
  • غوطه دادن اعیان است دو در دو بسکتبال ضرب و شتم ‘اونا تا این برنامه شامل بیش از حد بالا حرکت ویژه ویرانگر dunks و بازی در حال تغییر تجهیزات.
 • Saints Row 2 ($9.99 ERP): در دسترس ژوئیه 1 به 15 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • کمک 3 خیابان ها را به شهرستان خود را در این مواد عاقبت به سال 2006 رسید. Saints Row 2 ویژگی های شخصیت بی نظیر ایجاد و سفارشی سازی; یک جهان باز به کاوش زمین توسط هوا یا دریا; آنلاین و co-op بازی است که شما را قادر می سازد و با یک دوست به بازی را از طریق تمام داستان بازی Saints Row 2.
 • Juju ($14.99 ERP): در دسترس جولای 16 تا 31 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • آماده به پرش به یک سطح جدید از ماجراجویی! سوار در یک خطرناک و عرفانی سفر با شمن پاندا بت و مارمولک شخص وابسته Peya به صرفه جویی در هر دو پدر و جهان از شیطانی باستانی. گزاف گویی, اجرای سرود و نبرد عظیم کارفرمایان در این زیبایی متحرک و لذت بخش platformer.

شما خواهید صرفه جویی در هزینه بیش از $94 اگر شما انتخاب کنید تا تمام چهار بازی و می توانید به اضافه کردن 4000 امتیاز به امتیاز خود را. همچنین نگه داشتن در ذهن است که هر یک از ایکس باکس 360, عناوین سازگار با Xbox One, بنابراین حتی اگر شما لازم نیست که یک ایکس باکس 360 در دست, شما هنوز هم می توانید دانلود تمام چهار بازی ذکر شده در بالا. و مثل همیشه برخی از ماه گذشته رایگان بازی هنوز در دسترس است اگر شما بنابراین مطمئن شوید که برای دانلود آنها را قبل از آنها را برای پرداخت می شود.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>