• سونی اعلام کرده است که رایگان پلی استیشن 4 بازی از آن خواهد شد به دور در ماه ژوئن.
  • پلی استیشن پلاس مشترکین قادر خواهد بود برای دانلود ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم و جنگ ستارگان Battlefront II به صورت رایگان از سه شنبه, ژوئن 2nd طریق پنج شنبه, جولای 6th.
  • ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم به طور معمول هزینه $59.99 در حالی که Star Wars Battlefront II قیمت برای $19.99.

با توجه به آخرین گزارش های سونی در نهایت جلو و پشت پرده در پلی استیشن 5 در هفته آینده, اما طرفداران پلی استیشن لازم نیست که به صبر طولانی که برای اخبار خوب به عنوان این ماه را انتخاب رایگان بازی PS4 برای مشترکین PS Plus یکی از بهترین ما تا کنون دیده ام. ما در حال حاضر می دانستم که ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم خواهد بود رایگان این ماه به عنوان سونی در واقع اعلام کرد که روز سه شنبه اما در حال حاضر دومین رایگان بازی نشان داده شده است: Star Wars Battlefront II.

اعضای پلی استیشن پلاس درمان شده اند به یک دسته از بازی های بزرگ در ماه های اخیر اما دو تا از بهترین فروش سه عنوان در یک بار است و هیچ ربطی به عطسه در است. هر دو بازی چند سال, اما آنها هنوز هم فعال جوامع آنلاین بنابراین شما می توانید پرش به سمت راست چند نفره هنگامی که شما اضافه کردن آنها را به کتابخانه خود را. اگر شما از طرفداران از بورس های چند نفره و شما مشترک PS Plus گرفتن هر دوی این است که بدون ذهن و بسیار خوشحال.

در اینجا کامل صف های رایگان پلی استیشن 4 بازی در دسترس برای مشترکین PS Plus در ماه ژوئن:

  • ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم (ERP $59.99): در دسترس ژوئن 2nd جولای 6th,
    • Call of Duty بازگشت به ریشه های آن را با ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم – یک تجربه مهیج است که باز تعریف جنگ جهانی دوم به صورت یک بازی جدید نسل. زمین در نرماندی در D-روز و نبرد در سراسر اروپا از طریق مکان های یاد در تاریخ به یاد ماندنی ترین جنگ. تجربه کلاسیک ندای وظیفه مبارزه با این اوراق قرضه از رفاقت و طبیعت بی رحم جنگ در برابر قدرت های جهانی پرتاب جهان را به ظلم و ستم.

  • Star Wars Battlefront II (ERP $19.99): در دسترس ژوئن 2nd جولای 6th,
    • سوار بر روی یک بی پایان, STAR WARS, اکشن, تجربه از پرفروشترین STAR WARS HD حق رای دادن بازی های ویدئویی در تمام دوران است. عجله را از طریق امواج از دشمنان در Starkiller پایه با قدرت lightsaber خود را در دست های خود را. طوفان را از طریق جنگل تاج پوشش یک شورشی پایه در Yavin 4 با همکار خود troopers توزیع قدرت شلیک از در-STs. خط خود را از X-wing اسکادران از یک حمله در یک ماموت اولین سفارش ناوشکن ستاره در فضا است. یا افزایش جدید جنگ ستارگان قهرمان – Iden, an elite امپریالیستی سرباز نیروهای ویژه و کشف عاطفی و گیج تک داستان پوشا سی سال است.

هر دو بازی ذکر شده در بالا خواهد بود رایگان برای دانلود با شروع در روز سه شنبه, ژوئن 2nd. مثل همیشه شما نیاز به یک اشتراک فعال به پلی استیشن به علاوه به منظور به آنها را دانلود کنید به صورت رایگان. همچنین شما می خواهد نیاز به هر دو نگه دارید برای پرداخت و یا راه اندازی مجدد اشتراک خود را به منظور نگه داشتن آنها را حتی اگر شما آنها را دریافت به صورت رایگان. و فراموش نکنید که همه از بازی های رایگان از ممکن است هنوز در دسترس است و تا فوری مجموعه بازی می رسد در هفته آینده.

منبع تصویر: Sony

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de