حتی با بسیاری از گیر در خانه تلویزیون اپل+ نتواند برای نشان دادن رشد در تعداد مشترکین جدید

اپل در مسیر برای رسیدن به هدف خود از تولید 50 میلیارد دلار در خدمات درآمد در سال مالی سال 2020 است. در سال 2016 یک سال از حذف چه خواهد بود اوج آیفون محموله های این شرکت تصمیم گرفت که این امر می تواند زمان خوبی برای تولید درآمد از تمام کسانی که فعال آی فون واحد (در حال حاضر بیش از 900 میلیون دلار) از فروش خدمات با تکرار هزینه اشتراک مانند سیب موزیک. بنابراین اپل تنظیم یک هدف به آن خدمات درآمد حاصل از $25 میلیارد دلار در سال مالی 2016 به 50 میلیارد دلار توسط مالی سال 2020 است. به لطف علاوه بر این از اپل, بازی اپل اخبار+ اپل تلویزیون+ اپل پرداخت و منابع درآمد مانند iCloud فروشگاه App و AppleCare+ اپل در آورده $26 میلیارد دلار در خدمات درآمد برای نیمه اول این سال مالی.

تلویزیون اپل+ پیدا کرده و به آن ضربه اول در “دفاع از یعقوب”

اما وجود دارد برخی از ناامیدی در کوپرتینو بیش از عملکرد تلویزیون اپل+. Business Insider گزارش می دهد که داده ها از آنتن است که بر اساس ناشناس معاملاتي داده ها (مانند خرید کارت اعتباری) نشان می دهد که تلویزیون اپل+ تنها عمده streamer که دیده نشده و یک وانت در اشتراک در این بیماری همه گیر که بسیاری از افراد مجبور شدند در خانه بمانند. تعداد مصرف کنندگان ثبت نام برای تلویزیون اپل+ اشتراک در مارس و آوریل همان شماره ای که امضا شده در فوریه.

قیمت $4.99 در هر ماه تلویزیون اپل+ مقرون به صرفه ترین است از streamers اما این قحط و غلا از سری اصلی و رقابت قوی شده است که در بخش. دیزنی+ است “این Mandalorian” Netflix بکشد در حالی که تعدادی از محبوب اصل از جمله “مرده به من.” دیزنی+ شروع می شود در $6.99 یک ماه در حالی که Netflix شروع می شود در $8.99 در هر ماه.

آن را به نظر می رسد که تقاضا شده است چیدن برای تلویزیون اپل+ با توجه به طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک. شرکت نمی کند, نگاهی به تعداد مشترکین که یک سرویس است اما با استفاده از تعدادی از معیارهای تعیین مخاطبان تقاضا است. و طوطی می گوید که در هفت هفته پس از مارس 11th, تقاضا برای تلویزیون اپل+ در ایالات متحده افزایش یافت 10 ٪ است. این تجزیه و تحلیل شرکت اشاره کرد که اپل تلویزیون+ ندارد انتخاب زیادی از عناوین را انتخاب کنید اما که وجود دارد این است که “تقاضا” برای محتوایی که ارائه شده است. در حالی که تعداد مشترکین نشده رشد پس از همه گیر لگد به دنده بالا, طوطی تجزیه و تحلیل مشارکت مدیر استیو لنگدن می گوید: “تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن بر مخاطبان تقاضا قطعا کمک تلویزیون اپل به علاوه تا کنون.”

معلوم می شود که اپل سری اصلی “دفاع از Jacobs” یک آمار و والاتر از آن رکورد در تلویزیون اپل+. پس از اکران در ماه گذشته طوطی تجزیه و تحلیل می گوید که در ایالات متحده نشان می دهد شده است 32 بار بیشتر در تقاضا از متوسط نشان می دهد در ایالات متحده است. اما بقیه برنامه نویسی اصلی بر روی تلویزیون اپل+ حال انجام است تا به خوبی. حتی star-studded “صبح” با ریس ویترسپون و جنیفر آنیستون رو به یک شروع کند. “دفاع از یعقوب” است در مورد یک معاون دادستان منطقه که 14 سال پسر یعقوب است که متهم به قتل است و بر اساس رمانی از ویلیام Landay. کریس ایوانز ستاره به عنوان اندی باربر و یعقوب پدر.

فقط روز دیگر ما به شما گفت که اپل به دنبال تقویت تلویزیون اپل+ محتوای خرید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. این استراتژی باعث می شود بسیاری از حس حال حاضر با توجه به این که هالیوود تعطیل است به دلیل coronavirus. و در آنچه که می تواند به اثبات می شود یک معامله بزرگ برای اپل+ آینده جنگ جهانی دوم فیلم “تازی” با بازی تام هنکس در حال آمدن است مستقیما به streamer. این فیلم در اصل برنامه ریزی شده بود به اکران در سینما.

رایگان سال از تلویزیون اپل+ همراه با خرید یک دستگاه اپل. و دیگران دریافت رایگان یک هفته آزمایشی. اما حتی در $4.99 در هر ماه سوال این است که آیا این کاربران را حفظ خواهد کرد تلویزیون اپل+ رایگان خود را پس از سال یا یک هفته ای دادگاه به پایان می رسد و یا رها کردن خدمات. با اقتصاد آنچه در آن است در حال حاضر مصرف کنندگان ممکن است یک مقدار محدود به صرف در جریان خدمات. یک ضربه بزرگ است که نمی تواند به اندازه کافی برای تلویزیون اپل+ را در دیزنی+ یا Netflix بکشد. هر دو دارای ترکیب اولیه که شامل اصل و برنامه نویسی و فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im