اتحادیه اروپا می خواهد به Google و Facebook و توییتر گزارش ماهانه خود به اقدامات علیه جعلی اخبار

به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان بنابراین آیا مبارزه با اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی. اتحادیه اروپا می خواهد در حال حاضر تکنولوژی غول مانند Facebook, Twitter و Google گزارش ماهانه بر تلاش های خود را در مقابل اطلاعات غلط در مورد COVID-19, به گزارش رویترز،. سیاست خارجی اتحادیه اروپا سر جوزپ Borrell و ورا Jourova کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور برای ارزش ها و شفافیت بنا به گزارش اعلام شده است که این غول تکنولوژی باید با ارائه اطلاعات خود به مبارزه با اخبار جعلی. Jourova علاوه بر این اظهار داشت که گسترش جعلی اخبار و اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی است که آسیب رساندن نه تنها دموکراسی بلکه سلامت مردم است. او اضافه کرد که آن را نیز می تواند به تضعیف اقتصاد است.

ماهانه گزارش باید شامل اقداماتی که انجام شد به ترویج مشروع محتوا و برای محدود کردن coronavirus مرتبط با اطلاعات غلط همراه با تبلیغات کاذب در مورد این موضوع.

جوزپ Borrell اظهار داشت که همراه با ذکر اقدامات بیشتر پشتیبانی به صورت رایگان و رسانه های مستقل باید ارائه شود و همچنین به عنوان پشتیبانی برای واقعیت چکرز و محققان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>