اسکورت کمک می کند تا روشن شدن راه را برای تابستان خود را در سفر جاده

رفتن به یک سفر جاده ای می تواند یکی از سرگرم کننده ترین فعالیت های شما در طول تابستان است. صرف وقت دیدن کشور و شمارش خودرو در جاده ها است یک راه عالی برای تصویب آن زمان است. رفتن به پارک دولت, شهرستانها, استادیوم, پارک های تفریحی و یا دیدار دوستان و یا خانواده است که زندگی دور می تواند برای یک حماسه تعطیلات. اما چیزی که شما ملزم به اجرا به ترافیک است و چیزی است که شما قطعا رفتن به پاس اجرای قانون را به دنبال speeders. اسکورت است که در اینجا برای کمک به شما آمار باز کردن جاده ها برای سفر خود را.

در دسترس در حال حاضر اسکورت حداکثر 3 متصل راننده هشدار سیستم با ویژگی های پیشرفته است که همچنین به شما عطا دسترسی به اسکورت رانندگی در جامعه است. این می بالد تمدید محدوده تشخیص و فیلتر پیشرفته قابلیت های. آن را مشروع جاده تهدیدات و ارائه شما به موقع هشدار پلیس فعالیت و همچنین نور قرمز و دوربین های سرعت مکان های جاده خطرات و حوادث است. شما گیر نمی انتظار پشت یک تصادف اگر شما این.

به عنوان مردم شروع به سفر در طول تابستان این به همه نوع از رانندگان هشدار به آنچه در جریان است در مقابل آنها. این ایجاد شده بر موجود اسکورت محصولات با به روز رسانی تکنولوژی پلت فرم. شما قادر خواهید بود به پرچم واقعی هشدار و این با استفاده از AutoLearn® ویژگی برای یادگیری و رد کاذب هشدار. شما می توانید با استفاده از این همراه با برنامه های ناوبری مانند Waze, نقشه های گوگل و یا نقشه های اپل به شما می دهد صلح از ذهن است.

به روز شده در IVT™ فیلتر کاهش تداخل از دیگر در تکنولوژی خودرو. آن را می توانید به بیش از 100 میلیون وسیله نقلیه به وسیله نقلیه راننده هشدار سالانه از طریق تلفن همراه اسکورت برنامه زنده®. در این برنامه شما قادر خواهید بود برای دریافت زنده رادار و لیزر, گزارش سرعت محدود کردن داده ها و اطلاعات در ساخت و ساز جاده خطرات ترافیک و تصادف هشدار. این است که واقعا یک برش بالاتر از بقیه به دلیل آن را با استفاده از ترکیبی از crowdsourced داده و دستگاه تولید شده هشدار از کاربران دیگر به شما نشان می دهد بهترین راه در جاده ها است. شما قادر خواهید بود به نگه داشتن آن به روز به لطف یک اتصال USB به کامپیوتر شما.

آن را در دسترس است escortradar.com و در بسیاری از بهترین مکان های خرید در سراسر کشور برای تنها $399.99! آن می آید با یک اختراع مغناطیسی کوه برای راه اندازی آسان و تقریبا در هر وسیله نقلیه. نیز وجود دارد یک SmartCord شارژر USB با AutoMute. این همه می آید در یک آسان برای گرفتن حمل مورد به نگه داشتن آن ذخیره می شود زمانی که شما نمی خواهید به نگه داشتن آن را در ماشین خود را.

آمار باز کردن جاده ها در این تابستان و همراه اسکورت حداکثر 3 تا مطمئن شوید که آن جاده روشن ماندن. شما و خانواده تان می توانید زمان زیادی را در جاده ها سفر و همراهی کمک خواهد کرد که شما رانندگی کنید. شما می توانید سر خود را به نزدیکترین بهترین خرید و یا یکی را انتخاب کنید در اینجا.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im