Equifax پرداخت $5.5 متر به بانک ها اما هیچ چیز به قربانیان 2017 نقض داده ها

  • به عنوان تعجب آور به عنوان آن ممکن است صدای قربانیان Equifax نقض داده ها از بازگشت در سال 2017 هنوز دریافت نکرده اند سهم خود را از $700 میلیون Equifax حل و فصل با FTC نشده است.
  • بود که آن را به عنوان ممکن است, اما, اعتباری گزارش آژانس جلوتر رفته است و به 5.5 میلیون دلار قرارداد برای پرداخت به بانک های صادر کننده کارت های اعتباری است که این راکت ها در Equifax هک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بی رحمانه و تاب و طنز پدید آمده است به عنوان یک نوع از coda به عمده 2017 Equifax نقض داده ها که منجر به هکرها توقیف بیش از 200 ، 000 پرداخت شماره کارت و تاریخ انقضا و Equifax موافقت به 700 میلیون دلار حل و فصل با FTC.

اصل برنامه ریزی شده بود به ارائه قربانیان نقض داده ها به 125 دلار به عنوان بخشی از حل و فصل به همراه یک جایگزین پیشنهاد رایگان اعتباری نظارت است. اما بخشی از این 700 میلیون دلار اختصاص داده شده به طور مستقیم پرداخت نقدی به قربانیان تنها بالغ بر 31 میلیون دلار و وجود دارد بسیاری از قربانیان که زن سبک و جلف به سرعت خشک زد. اما در حالی که مقدار زیادی از قربانیان را در Equifax حل و فصل بانک ها (تعجب بزرگ) هستند و هنوز هم پرداخت می شود — به لحن 5.5 میلیون دلار.

با توجه به لندن با ثبت نامEquifax اتحاد درهم از توافق برای پرداخت “همه موسسات مالی در ایالات متحده آمریکا” صادر شده است که عمده کارت اعتباری (تا ویزا, کشف, Amex و یا مسترکارت) که مشخص شد در سال 2017 نقض. به عنوان بخشی از توافق Equifax نیز حمایت 25 میلیون دلار به تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود امنیت داده ها.

به عنوان واقعی قربانیان نقض افراد خود گزینه ای را برای به دست آوردن پول نقد از آن کوچک بخشی از به طور کلی حل و فصل خشک تا بسیار سریع می باشد. برای روکش کردن گاهشناسی: دفتر اعتباری هک شد بیش از دو سال پیش در حال حاضر از آن شده است و تقریبا یک سال پس از Equifax توافق به حل و فصل. یک قاضی به یک امضاء نهایی در حل و فصل در ماه دسامبر و پس از آن قربانیان داده شد مهلت از تاریخ 22 ژانویه سال جاری درخواست خود را برای بخشی از حل و فصل اگر آنها می خواستند آزاد نظارت بر اعتباری (در حالی که قربانیان که می خواستم یک تکه از پول نقد قرار بود به درخواست اکتبر 15 — که احساس می کند مانند یک عمر پیش قبل از coronavirus بیماری همه گیر.)

با این حال به نظر نمی رسد که Equifax آغاز شده است و ارسال آن شهرک (که دوباره هستند حداکثر 125 $در هر فرد) و ما هیچ اطلاعی ندارم در این نقطه زمانی که آنها شروع به انجام این کار است.

در پایان ماه ژوئیه و قبل از اکتبر مهلت درخواست برای, پول نقد, اعتباری گزارش آژانس توزیع فوری اعلام عمومی که استخر از Equifax حل و فصل بودجه برای پرداخت نقدی مطالبات به قربانیان در حال اجرا بود پایین و که قربانیان احتمالا باید هدایت به سوی یک غیر نقدی جایگزین. “این غیر قابل قبول است” یک نفر نوشت: در یک نظر در FTC در پست. “دادگاه و Equifax می دانستم که وجود دارد 147 میلیون متقاضیان. چرا ارائه 125 $در هر ادعا را کنار بگذارند و تنها $31 میلیون ؟ آیا کسی فراموش کرده ام به انجام ریاضی؟”

نوشت: یکی دیگر دیدگاه: “چرا هر کسی که می خواهید رایگان ‘نظارت بر اعتباری از این شرکت است که از دست اطلاعات در وهله اول ؟ به نظر می رسد به آنها خیلی آسان یک راه است.”

منبع تصویر: میترا حکیم/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de