انگلستان ممنوع, رابطه جنسی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

  • انگلستان به طور موثر تصویب coronavirus ممنوعیت رابطه جنسی با یک قانون است که حد گردهمایی های اجتماعی داخلی گروه متشکل از حداقل دو نفر است.
  • این #sexban برچسب شروع روند در رسانه های اجتماعی در پاسخ به COVID-19 اجتماعی فاصله مقررات.

این یکی برای ضبط کتاب, انگلستان است. این کشور خواست برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید با گله ایمنی قبل از تحقق است که اجازه می دهد این ویروس به گردش خواهد کشتن هزاران نفر از مردم قبل از این که سطح ایمنی می تواند رسیده است. تحقق آن اشتباه دولت بریتانیا چرخد و به انجام دقیقا چه هر کس دیگری انجام شد که اجرای قوی اجتماعی فاصله اقدامات است که کاهش گسترش COVID-19.

این کشور قادر به صاف منحنی به نقطه که در آن توسعه یکی از مهمترین COVID-19 واکسن شروع به نگرانی در مورد به اندازه کافی افراد بیمار شدن برای آزمون اثربخشی این دارو با افشای داوطلبان به عفونت بالقوه. تقریبا با 278,000 موارد و تقریبا 40000 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه, انگلستان, یکی از سخت ترین-آمار کشور است. اما این کشور در آخرین اندازه گیری خواهد شد که تمسخر در سراسر جهان به عنوان دولت به طور موثر اقدام به بان کی مون ،

قانون جدید نیست به معنای جنسیت, بان کی مون, که شما ممکن است را دیده اند روند در رسانه های اجتماعی و یا در گزارش های خبری. اما قوانین جدید که مشخص شد در حفاظت از بهداشت و درمان (Coronavirus محدودیت) مقررات 2020 عمل مقدار برای جلوگیری از یک فرد از داشتن رابطه جنسی با کسی که نمی زندگی می کنند در همان آدرس.

“هیچ فرد ممکن است با شرکت در یک گردهمایی که می گیرد در یک مکان عمومی یا خصوصی در محل در داخل خانه و متشکل از دو یا چند نفر” در این سند آمده است: هر RTL لوکزامبورگ.

در اینجا چگونه قانون تعریف یک گردهمایی: “هنگامی که دو یا چند نفر در حال حاضر هم در همان محل به منظور شرکت در هر گونه تعامل اجتماعی با یکدیگر و یا به انجام هر گونه فعالیت دیگر با هر یک از دیگر.”

اشکال قبلی این لایحه را شامل نمی شود چنین استارک اجتماعی فاصله گرفته است. اگر اجرا قانون ممنوعیت هر گونه نشست بین افرادی که نمی اقامت در همان آدرس.

عمومی است و شروع به گرفتن عکس در بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون “شناخته شده philanderer” به عنوان RTL قرار می دهد آن را بدانم که آیا او به رعایت قوانین جدید. جانسون در حال حاضر COVID-19 بنابراین او ممکن است سیستم ایمنی بدن. سپس دوباره قوانین جدید اعمال می شود به هر کس صرف نظر از اینکه آیا آنها آلوده شده است یا نه.

Piers Morgan مسخره مقررات در Good Morning بریتانیابه عنوان دیده می شود در این ویدئو بالا. به دیگران اشاره جنس قانون ممنوعیت کار کرده اند بهتر است چند هفته پیش قبل از منحنی شروع به پهن کردن.

به عنوان یک یادآوری رمان coronavirus گسترش از فرد به فرد از طریق قطرات که اخراج شد در حالی که سرفه و صحبت کردن است. آن را یک عفونت مقاربتی. اما تماس نزدیک با یک COVID-19 بیمار به اندازه کافی می تواند به گسترش این بیماری است. شده اند وجود دارد چند مطالعات نشان می دهد که چگونه از آن آسان است برای این ویروس به حرکت از فرد به فرد در داخل تنظیمات. آن را فقط به عنوان به راحتی در حالی که بازدید از دیگر مردم در خانه های خود را اگر حداقل یک فرد آلوده است صرف نظر از اینکه هر جنسی اتفاق می افتد را به محل.

تمسخر بریتانیا پورنو, ممنوعیت, کنار, آن را هنوز هم بهتر است به منظور محدود کردن تعاملات خود را با افراد دیگر برای تا زمانی که ممکن است و در نتیجه کاهش خطر گسترش این بیماری در جامعه خود را.


زن و شوهر با پوشیدن ماسک های صورت, راه رفتن خارج. منبع تصویر: مارتین Meissner/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر