• Elon Musk شات یک واکسن در روسیه طی یک پست-پرواز کنفرانس مطبوعاتی پس از خدمه اژدها راه اندازی.
  • Roscosmos اخراج برگشت و اشاره کرد که آژانس را درک نمی کند که چرا راه اندازی شد مانند یک معامله بزرگ است.
  • هر دو ایالات متحده و روسیه به سرعت در حال حرکت برای رسیدن انسان به ماه است.

ناسا ساخته شده و تاریخچه بیش از آخر هفته راه اندازی شده توسط SpaceX خدمه Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی با فضانوردان در هیئت مدیره. این اولین crewed راه اندازی از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتلهای فضایی و اولین crewed اندازی NASA Commercial Crew program, که وظیفه SpaceX و بوئینگ با تولید خدمه قادر به فضاپیما برای ارسال به فضا است.

روسیه ظاهرا تحت تاثیر قرار ندارد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از پرتاب موفقیت آمیز, SpaceX, رئیس, Elon Musk گفت: “ترامپلاین در حال کار است.” آن را اشاره به برخی از اظهارات تحقیر ساخته شده توسط Dmitry Rogozin سر از روسیه و آژانس فضایی Roscosmos. این نظر به نظر می رسد جرقه بسیار گاه به گاه جنگ لفظی بین آمریکا و روسیه در فضا ،

Rogozin به ندرت صحبت بسیار ناسا crewed spaceflight تلاش. نظر خود را — که یکی از مشک بود و به وضوح اشاره شد که ناسا نیز ممکن است “ارائه آن فضانوردان به ISS با استفاده از ترامپلاین” جای خود را توسعه crewed راه اندازی سیستم. مشک نظر شد روشن واکسن در روسیه.

به اعتبار خود Rogozin در زمان واکسن در گشاد گشاد راه رفتن و حتی تحسین مشک برای این مکان مرجع:

اما در حالی که Rogozin بود تبریک در توییتر روسیه آژانس فضایی خود را با صدور بیانیه ای که با عنوان اهمیت SpaceX راه اندازی.

“ما واقعا نمی فهمم هیستری برانگیخته توسط پرتاب موفقیت آمیز یک خدمه اژدها فضاپیمای” ولادیمیر Ustimenko یک Roscosmos سخنگو گفت: در بیانیه ای در توییتر. “آنچه باید اتفاق خیلی وقت پیش اتفاق افتاده است.”

روسیه نیز در پاسخ به نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اشاره کرد که ما را یک بار دیگر یک رهبر وقتی که می آید به فضای جدید فن آوری. Roscosmos پاسخ در توییتر اشاره کرد که آن را در حال حاضر انجام “آزمایش دو موشک و [ما] از سر ما قمری برنامه سال آینده است.”

خوب این دقیقا یک جدید شدید “فضای مسابقه” ما دیدم در 1960s اما روشن است که موفق به راه اندازی و اتصال خدمه اژدها را برانگیخته برخی از رقابت سالم بین ایالات متحده و روسیه در پروازهای فضایی سرنشین دار گروه.

همچنین شایان ذکر است که SpaceX را فانتزی خدمه کپسول نیست در واقع تایید شده توسط ناسا ، خدمه اژدها هنوز به بازگشت به زمین در یک قطعه با خدمه آن با خیال راحت جمع دور در داخل. هنگامی که عبور از آن بسیار مهم است که نقطه عطف ناسا این فرصت را به آن را برای همه روشن و اضافه کردن آن را به آژانس فضایی فهرستی از اجازه دادن به آنها برای پرتاب فضانوردان به فضا را هر زمان که آنها می خواهند.

منبع تصویر: Chris کارلسون/AP/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de