• تسلا در حال کار بر روی یک هوشمند جدید احضار ویژگی که فعال کردن یک وسیله نقلیه به رها کردن راننده و سپس پیدا کردن یک نقطه پارکینگ خود را.
  • مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تماس از ویژگی های معکوس احضار و نشان داد که آن را در آینده بعد از این سال.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk اغلب دوست دارد به می گویند که تسلا خودرو تنها خودرو است که در واقع بهتر است پس از ترک بسیاری است. و در حالی که مشک است که قطعا در معرض ابتلا به مبالغه او بسیار نقطه در این زمینه با تشکر تسلا به طور مداوم به معرفی ویژگی های جدید و پیشرفت از طریق بیش از هوا به روز رسانی نرم افزار.

یکی از جذاب تر به روز رسانی نرم افزار ما دیده ایم از تسلا در ماه های اخیر شده است هوشمند احضار. به عنوان نام ماهرانه پیداست هوشمند احضار تسلا اجازه می دهد تا صاحبان به از راه دور اتومبیل خود را و آن را در درایو خود را به هر کجا که اتفاق می افتد به در پارکینگ. بنابراین تصور کنید برای مثال شما ترک یک فروشگاه مواد غذایی در باران با پنج کیسه در دست خود را. به جای داشتن به ناشیانه راه خود را به ماشین خود را و خیس کنید و در این روند شما می توانید احضار ماشین خود را به شما انتخاب کنید تا.

این یک ویژگی های جذاب, برای مطمئن, اما وجود داشته اند تعداد قابل توجه اتفاقات ناگوار با آن تا کنون. گذشته از اوایل تجسم این نرم افزار داشتن چند اشکالات برخی از تسلا صاحبان شدند با استفاده از این ویژگی را در راه آن در نظر گرفته نمی شد. در یک ویدئو ساخته شده است که دور آنلاین در سپتامبر گذشته یک تسلا مالک جالب سعی در احضار ماشین خود را از یک پارکینگ به طور کامل متفاوت پارکینگ. در همین حال یکی دیگر از تسلا صاحب تست کردن ویژگی های خود را به حال رانندگی به سمت گاراژ خود را.

نه منصرف تسلا هیچ برنامه ای برای خلاص شدن از آن هوشمند احضار ویژگی در هر زمان به زودی. در مقابل این شرکت قصد دارد به گسترش مجموعه ای از ویژگی های و معرفی معکوس احضار ویژگی. این ویژگی به طور موثر یک تسلا خودرو رها مالک در گفتن مقابل یک مرکز خرید بروید و سپس پیدا کردن یک نقطه پارکینگ خود را. پس از ترک مال مالک خواهد سپس با استفاده از احضار به خود تسلا آنها را انتخاب کنید.

Elon Musk اشاره به این ویژگی در آینده از طریق یک توییت های اخیر.

“ما در حال کار فوق العاده سخت شدن چراغ های ترافیک و توقف منتشر شد” مشک گفت. “احضار معکوس (پارک خودرو) خواهد بود بخشی از هسته خلبان اتوماتیک ارتقا نرم افزار به FSD بعد از این سال است.”

مسلما این ویژگی های جذاب, اما این ایده داشتن یک ماشین رها کردن شما و سپس پارکینگ خود را — به طور بالقوه خارج از بینایی — به نظر می رسد مانند یک ایده است که بیشتر مفید در تئوری از عمل.

منبع تصویر: TierneyMJ/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im