Elon Musk توضیح می دهد که نام کودک, فروش خانه های خود و بیشتر در جو روگان پادکست

  • مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ساخته شده است یکی دیگر از مهمان ظاهر در جو روگان پادکست این زمان در اطراف تلاش برای توضیح برخی از های اخیر headscratchers و بیشتر عجیب و غریب حرکت می کند از اواخر.
  • کسانی که شامل این عجیب و غریب نوزاد نام او و شریک Grimes داد به جدید خود را به عنوان به خوبی به عنوان وزیر دفاع آمریکا را صدای جیر جیر اخیر که او را به فروش تقریبا همه اموال خود را و “را در خود ندارد ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما در میان کسانی که از ما تعجب آنچه که قرار بود از طریق مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ذهن زمانی که او در توئیتر خود نوشت که او را در روند فروش بسیاری از اموال خود را سه روز قبل از تبدیل شدن به یک پدر دوباره به عنوان شریک زندگی خود را Grimes به هنگام تولد به یک پسر او رفت و در جو روگان پادکست پنج شنبه به توضیح خود.

او تا به مقدار زیادی برای توضیح در مورد این همچنین به عنوان یک تعداد دیگر headscratchers از تاجر میلیاردر در هفته های اخیر که شامل خود و نه آوازی انتقاد از ما پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس (از جمله مشک باور است که این ویروس واقعی مرگ و میر پایین تر از آنچه گزارش شده است).

بیایید شروع با خانه. روگان به پرسشی در مورد صدای جیر جیر که در آن مشک خود را اعلام کرد تصمیم به فروش خانه های خود را درست در بالای این قسمت که شما می توانید در زیر:

پس از آن صدای جیر جیر مشک در واقع رفتم جلو و ذکر شده دو لوس آنجلس-منطقه قصرها در بال ایر از جمله شش اتاق خواب, 11 -, داخل حمام, 16 ، 000 فوت مربع خانه مجلل با یک زمین تنیس و کتابخانه برای $30 میلیون. روگان از او پرسید در طول پادکست: “در حال حاضر شما در وسط این بار عجیب و غریب که در آن شما به فروش خانه خود را. شما می گویند شما نمی خواهید هر گونه اموال مواد … چرا کار می کنی؟”

وزیر دفاع آمریکا: “من کمی غمگین در مورد آن در واقع.”

جو: “اگر شما غمگین هستید در مورد آن چرا شما آن را انجام?”

وزیر دفاع آمریکا: “من فکر می کنم اموال نیمه وزن شما. و آنها از یک نوع حمله بردار. مردم می گویند: “هی میلیاردر شما تمام این مسائل است.’ در حال حاضر من اصلا به مسائل — در حال حاضر چه می خواهید انجام دهید؟”

مشک می رود به تایید می کنند که او برای رفتن به اجاره یک محل از هم اکنون و او استدلال می کند که کلمه “میلیاردر” شده است شرکت تصمیم گرفتند در سال های اخیر برای تبدیل شدن به یک تحقیر امیز, “مانند آن است که یک چیز بد است.”

من یک دسته از خانه ها اما من لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در بسیاری از آنها. که به نظر نمی رسد مانند استفاده مناسب از دارایی. کسی احتمالا می تواند با بهره گیری از آن خانه و استفاده بهتر از آنها از من.

این می آید به عنوان مشک مطرح شده ابرو برای بسیاری از دلایل دیگر در روزهای اخیر از جمله دیگر صدای جیر جیر که از هیچ جا آمد به کنایه که تسلا قیمت سهام به نظر می رسید بیش از حد بالا و سپس یک expletive رنگ و لعاب بیهوده گویی او در تسلا آخرین درآمد تماس که در آن او را تقبیح stay-at-home سفارشات به دلیل coronavirus.

نیز وجود دارد جدید خود را به نام کودک (Æ X A-12) که سی ان ان گزارش حتی ممکن است قانونی تحت قانون کالیفرنیا از نام ها باید محدود به تنها با استفاده از 26 حروف زبان و الفبا.

“چگونه می توانم به شما می گویند؟” روگان می خواستم به دانستن است. “آیا این یک حفره یا سوراخ?”

پاسخ مشک: “اول از همه من شریک با نام آمد. منظورم این است که آن را فقط X حرف X و پس از آن “Æ” است که تلفظ “خاکستر”. و سپس یک-12 سهم من” — برای فرشته 12 پیشرو به SR-71. جالبترین هواپیما تا کنون” با توجه به مشک.

منبع تصویر: جان Raoux/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>