• زمین با تجربه حداقل دو ice-age-مانند دوره های گذشته دور و محققان مطمئن نیستند که چه چیزی باعث آنها را.
  • نظریه ها عبارتند از: فعالیت های آتشفشانی است که مسدود کردن نور خورشید و یا شدید تشکیل ابر که سایه در سراسر این سیاره است.
  • درک اینکه چرا این “زمین گلوله برفی” دوره اتفاق می افتد بسیار مهم است که قادر به پیش بینی آنها در آینده است.

زمین را تحمل کرده است برخی از تغییرات باور نکردنی بیش از آن چندین میلیارد سال از عمر. ترین تغییر چشمگیر است که بسیاری از ما آگاه شد سیارک اعتصاب و در پی آن کشته شدن بسیاری از دایناسورها داد و کوچک پستانداران یک فرصت برای رشد و تکامل است. اما زمین دیده می شود حداقل دو دیگر جهان در حال تغییر وقایع که باعث این سیاره به وارد کردن عمیق یخ.

این دوره به اصطلاح “زمین گلوله برفی” شد ناشی از کاهش در مقدار نور خورشید آن را به سیاره ما است. به عنوان تحقیقات جدید منتشر شده در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی یک توضیح می دهد که علت این سرد دوره در تاریخ زمین است که تا حد زیادی با یک راز است.

در حالی که علت این یخ سنین هنوز مشخص نیست این رویه خامهای کیک یا شیرینی بیش از زمین را حس می کند کامل از نقطه نظر علمی. زمین در منطقه قابل سکونت از ستاره های ما و منطقه تعریف شده است با شدت تابش که از آفتاب خود را. اگر ما دورتر بر زمین نمی توانید به اندازه کافی تابش (گرما) و آب در سیاره ما از سطح یخ خواهد. اگر ما بیش از حد نزدیک آب را بجوشانید و خورشید در واقع می تواند نوار ما فضای دور و رطوبت همراه با آن است.

اگر محققان از دانشگاه MIT که به قلم این مطالعه صحیح هستند و این سیاره تجربه “گلوله برفی” دوره که آن را بسیار سرد به دلیل عدم تابش از خورشید این مهم است که ما درک می کنیم چرا که اتفاق افتاد و اینکه آیا یا نه آن را می تواند پیش بینی اتفاق می افتد دوباره. در حال حاضر بهترین خود را حدس بزند شامل افزایش فعالیت های آتشفشانی که spewed باقی مانده به اتمسفر و یا خوشه در تشکیل ابر که کفن زمین در سایه.

آن را نیز یک معامله بزرگ با توجه به اینکه چگونه ما مشاهده سیارات فراخورشیدی است. در حال حاضر ستاره شناسان نسبتا سفت و سخت مجموعه ای از معیارهای وقتی که می آید به اعلام یک سیاره قابل سکونت یا نه. اگر این نوع از سرد snaps در جای دیگر وجود داشته باشد — و در این نقطه وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن آنها نمی — سپس سیارات ما فکر می کنیم ممکن است قابل سکونت ممکن است یا سیارات است که در ابتدا به نظر می رسد خارج از منطقه قابل سکونت در واقع ممکن است شرایط برای حمایت از زندگی در بعضی از فرم.

“شما می توانید یک سیاره باقی می ماند که به خوبی در کلاسیک منطقه قابل سکونت اما اگر نور خورشید ورودی تغییرات بیش از حد سریع شما می توانید یک گلوله برفی زمین” منجر نویسنده Constantin Arnscheidt در بیانیه ای گفت. “آنچه در این برجسته است و این تصور که وجود دارد خیلی بیشتر نکات دقیق وظریف در مفهوم habitability.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im