نسخه اولیه iOS 14 و iPadOS 14 نشان می دهد آی فون جدید اپل ویژگی های

اپل به انتشار iOS 14 و iPadOS 14 در ماه سپتامبر و با تشکر از یک نسخه اولیه از نرم افزار به دست آمده توسط 9to5Mac ما باید یک ایده در مورد یکی از ویژگی های جدید انتظار می رود در هر دو سیستم عامل. صفری با توجه به این گزارش خواهد بود با برکت ساخته شده است در ترجمه است که اجازه خواهد داد که آن را به ترجمه وب سایت ها بدون استفاده از برنامه های شخص ثالث. این ویژگی خواهد بود یک فرد گزینه برای وب سایت است اما کاربران همچنین قادر خواهد بود به این سایت ترجمه شده به صورت خودکار با سافاری بدانند صحیح زبان استفاده کنید. ترجمه ویژگی نیز می تواند گسترش به برنامه های دیگر مانند فروشگاه App که در آن برنامه لیست و نظرات نوشته شده در یک زبان خارجی می تواند ترجمه شده است.

ترجمه جدید از ویژگی های شایعه شده برای iOS 14 باید کار آفلاین

سرد بخشی از ترجمه از ویژگی های است که آن را با این نسخهها کار با استفاده از عصبی موتور-دستگاه; این به این معنی است که می توان آن را حتی زمانی که آی فون ندارد خدمات اینترنت. سیری که در حال حاضر خود ترجمه و توانایی و نیز رسیدگی به این وظیفه با استفاده از عصبی موتور; این به این معنی است که در iOS 14, شما قادر خواهید بود به درخواست سیری به ترجمه یک کلمه یا یک عبارت و حتی زمانی که آفلاین. در واقع سیری است که انتظار می رود قادر به رسیدگی منظم وظایف و درخواست برای اطلاعات آفلاین در iOS 14.

9to5 Mac می گوید که آن را نیز کشف کرد که iPadOS 14 اجازه خواهد داد که کاربران اپل به حرکت و لمس و رسم و نشانه گذاری وب سایت با اپل مداد. تمام قابلیت های که مداد را در سیاحت اکتشافی در افریقا در دسترس خواهد بود به کاربران در iPadOS 14.
دقیق همان مدل های آی فون که دریافت iOS 13 اخذ خواهد شد در iOS 14 که شامل آیفون 6 OG آیفون SE و بعد از آن. ما می خواهم به شما بگویم که این خواهد بود که سال گذشته برای آی فون 6 و آی فون SE به روز می شود اما به نظر می رسد مانند ما گفت دقیق همان چیزی که سال گذشته است. با توجه به تعداد زیادی از فعال اپل در استفاده از امروز (نزدیک به 900 میلیون) جای تعجب است که اپل تصمیم خود را برای پایان دادن به در iOS پشتیبانی برای برخی از مدل های قدیمی تر را به زور برخی از کاربران برای به روز رسانی به یکی از اپل آخرین مدل.

علاوه بر فوق, تغییرات iOS 14 را باید تر و قابل تنظیم صفحه نمایش با سنتی آندروید-سبک ویدجت و پویا هوشمند wallpaper. ما همچنین انتظار می رود به اپل اجازه می دهد تا کاربران آیفون برای جمع شدن iMessages پس از آنها فرستاده شده اند ارائه تصویر در تصویر به صورت فیلم ارائه AR نقشه ها و استفاده از AR دوباره به بهبود “پیدا کردن من” برنامه.

اپل با معرفی iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 و بیشتر در WWDC سال 2020 است. سالانه کنفرانس توسعه دهندگان منتقل شده است حاضر به دلیل همه گیر خواهد شد و عملا توسط اپل در ماه ژوئن 22nd. برنامه ها و اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد منتشر خواهد شد در داخل اپل توسعه دهنده نرم افزار در دسترس از فروشگاه App. پس از نصب برنامه آن را باز کنید و به آن ضربه بزنید در WWDC tab در پایین صفحه نمایش. این برنامه باید به زودی منتشر می شود.
در WWDC سال 2020 ما ممکن است اپل پرده مدتها در انتظار AirTags سیستم ردیابی است. کار با علیرضا و “پیدا کردن من” برنامه دسته قرار می گیرد در مواردی مانند یک کیف و یک حلقه کلید دوچرخه و دیگر چیزهایی است که کاربران از دست دادن آهنگ از اغلب. این ویژگی را استخدام U1 ultra-wideband (UWB) تراشه بر روی آی فون 11 خط. در اوایل این سال و قابل اعتماد TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo گفت که اپل را تولید 10 میلیون AirTags قبل از پایان سال است. Kuo همچنین پیش بینی کرد که لوازم جانبی خواهد بود معرفی و در تقویم دوم یا سه ماهه سوم سال 2020 و به نظر می رسد که او درست خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im