قدیمیترین ما coronavirus موارد ممکن است تاریخ به دسامبر

  • جدید کروناویروس آنتی بادی آزمایش نشان می دهد اولین COVID-19 نفر در ایالات متحده ممکن است تاریخ به ماه دسامبر است.
  • نتايج دو آزمون آمد از همان شهرستان که در آن برای اولین بار COVID-19 مورد تایید شد در اواخر ماه ژانویه و در همان منطقه که در آن برای اولین بار رسمی COVID-19 مرگ ثبت شده بود در اواخر فوریه.
  • در این تست آنتی بادی کافی نیست برای تایید تاریخ از عفونت اما شواهد و مدارک موجود باعث می شود یک مورد خوب برای این فرضیه است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اولین رمان coronavirus مورد در ایالات متحده تایید شد در اسنوهومیش ایالت واشنگتن در ژانویه 20th. اول ما COVID-19 مرگ رخ داده است در همان حالت در فوریه 26. از آن زمان به بعد ما یاد گرفته ایم که برای اولین بار از مرگ در واقع اتفاق افتاده است و نزدیک به سه هفته قبل در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا,, زمانی که یک زن که نمی دانم که او تا به حال COVID-19 درگذشت عوارض. یک گزارش جدید در حال حاضر می گوید که مقامات در اسنوهومیش گمان می کنند که اول coronavirus بیماران رفته اند ممکن است تشخیص داده نشده در منطقه به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه دسامبر 2019. حداقل دو نفر تست مثبت برای COVID-19 آنتی بادی است که تنها می تواند تشخیص در آزمایش خون بعد از بازمانده بسیار عفونی بیماری است. مقامات نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا این دو نفر با آلوده شدند COVID-19 در ماه دسامبر. هنوز اطلاعات جدید قطعا راستا با یافته های مشابه از اروپا و همچنین تکامل از COVID-19 در واشنگتن است.

حتی پس از پیدا کردن بیمار صفر آورده است که این ویروس به آمریکا ممکن است مشکل ساز باشد و آن را بیشتر احتمال دارد که چند بیمار صفر گسترش COVID-19 در سراسر جهان در همان زمان.

ژان 64 ساله پرستار از Snohomish County پایین آمد با چه احساس سرد دو روز بعد از کریسمس. علائم شامل “خشک نرم و سرفه و تب و بدن درد و در نهایت یک خس خس که لرزاند ریه او.” علائم بدتر برای حدود یک هفته و او رفت و به دکتر مراجعه کنید دو بار. او تا به حال با اشعه X انجام می شود و دریافت درمان از جمله یک دستگاه نبولایزر معمولا برای درمان آسم است. آن را تنها چند ماه بعد که خون او را آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی نشان دهنده یک عفونت قبلی.

“وقتی که من مریض شدم من حتی نمی دانم چه COVID-19 بود که” ژان گفت: سیاتل تایمز. “من نمی مریض هر زمان دیگر” ژان گفت. “اگر من این ویروس پس از آن من می توانید تصور کنید که من و بعد فورا رفت واز آن.”

“من به مردم گفت اگر که نبود coronavirus من تا به حال پس از آن من مرده اگر من واقعا نمی توانید آن را,” او گفت:.

از آنجا که علائم ژان نمایش داده می شود نیز می تواند نشان دهنده یک سرماخوردگی به هیچ وجه به طور خاص او COVID-19 در ماه دسامبر. مقامات می گویند او شده است می تواند بدون علامت پس از هر بیماری تنفسی رنج می برد او از در اواخر ماه دسامبر. همچنین عدم فوری محلی COVID-19 شیوع نمی توان توضیح داد.

بهداشت محلی منطقه گفت: سیاتل تایمز که آن را نیز پیدا کرده بود دوم مثبت آنتی بادی مورد کسی که نشان داد علائم در ماه دسامبر بدون ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.

ژان وضعیت بدتر شده در ژانویه 4, هنگامی که یک دکتر پیدا ریه ها او را به hyperinflated قرار داده و او را در درمان آسم. در این گزارش ویژگی های X-ray تصویر که به احتمال زیاد از ژان با این عنوان:

یک X-ray گرفته شده از یک شهرستان اسنوهومیش ساکن ریه ها در ماه ژانویه در بر داشت آنها را به “hyperinflated” با “خطی opacities …. مطرح و از سوار تنفسی فوقانی عفونت ریه” با توجه به یک دکتر را تفسیر. این بیمار نیز بعد از آزمایش مثبت آنتی بادی به COVID-19.

اگر این بیماران COVID-19 در اواخر ماه دسامبر آنها باید آلوده شده اند در برخی از نقطه در دو هفته قبل. که فشار ژان عفونت تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط ماه دسامبر. این معلوم نیست که ممکن است به او داده اند به این ویروس ، ژان گفت که او نمی خارج شدن از خانه مقدار در هفته قبل از بیماری است.

او در حال ملاقات با یک دوست از کرکلند در برخی از نقطه در ماه فوریه است. “دوست من [پرستار] نبوده است بیمار اما ممکن است برداشت من چیزی در کرکلند?” ژان پرسید. “من حدس می زنم.” برای اولین بار ثبت نام COVID-19 مرگ رخ می دهد وجود دارد در اواخر فوریه. ژان و نام نفر دوم هر دو دارای برچسب “احتمالی” COVID-19 و آنها شده اند از جمله در شهرستان های رسمی شمارش.

محققان از شمال فرانسه کشف شده و دو نفر از اواسط ماه نوامبر با اشعه X سازگار با COVID-19 عفونت است. قبل از این که محققان در پاریس یافت نمونه از یک بیمار به بیمارستان با علائم شبه آنفولانزا در دسامبر 27th نشان داد که او تا به حال رمان coronavirus. پزشکان در ایتالیا گفت: آنها در اثبات این کشور تا به حال COVID-19 مورد در ماه ژانویه چند هفته قبل از اولین موارد تایید شده. آنها استدلال آنها می توانستند موارد حتی قبل از آن.

یک مطالعه مختلف که نگاه ژنتیکی توالی های مختلف SARS-CoV-2 سويه گفت COVID-19 شده است می تواند گسترش به عنوان اوایل ماه اکتبر در چین است. یک گزارش جداگانه گفت که اولین موارد در ووهان می تواند رخ داده در اواسط نوامبر.

به طور جداگانه اسنوهومیش بود منطقه ای که در آن اولین مورد تایید شده ثبت شد و که در آن برای اولین بار مرگ رخ داده است. آن را نیز در منطقه که در آن برای اولین بار COVID-19 جامعه انتقال بود کشف شده در فوریه 24. هنگامی که یک بیماری عفونی می رسد جامعه انتقال فاز اپیدیولوژی قادر به بگویید که در آن بیماران خود عفونت. که باعث می شود آن را سخت تر برای جلوگیری از ویروس. برای COVID-19 که به معنی حامل بدون علامت بودند در حال حاضر گسترش آن را در زمان.

با همه که در ذهن سیاتل تایمز گزارش حس می کند. حتی اگر ژان نیست بیمار صفر نمی شود آن را تعجب آور به شنیدن این که COVID-19 رفت و غیر قابل تشخیص در ما برای هفته قبل از اولین موارد تایید شده.


مردم خارج از راه رفتن و پوشیدن ماسک. منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im