• EA ذکر شده در یک درآمد تماس است که آن را به عامل مهمی در بازی است که می تواند “به روز رسانی رایگان برای نسل بعدی” در پیش بینی های خود را برای سال آینده.
  • این معلوم نیست که دقیقا چه چیزی از آنها به معنای “به روز رسانی رایگان” اما آن را برای تلفن های موبایل مانند هر دو PS5 و Xbox سری X قادر خواهد بود به بازی بازی های EA خریداری شده در PS4 و ایکس باکس یکی از.
  • مایکروسافت اعلام کرد در حال حاضر هوشمند تحویل ویژگی برای ایکس باکس سری X.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان هیجان انگیز به عنوان جدید کنسول ها می تواند نه هر کس آماده است و یا مایل به ارتقا در یک روز. هر دو 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X هستند و پیش بینی می شود گران تر در راه اندازی بیش از پیشینیان خود و حتی اگر آنها نمی, ما در وسط یک ویروسی همه گیر است که همچنین به شدت تحت تاثیر اقتصاد است. به عبارت ساده صرف صدها هزار دلار در یک کنسول جدید نیست برای رفتن به یک اولویت برای بسیاری از مردم در این فصل تعطیلات, اما اگر آنها برنامه ریزی برای ارتقاء در برخی از نقطه در آینده آنها در مواجهه با معضل جالب.

اگر شما برنامه ریزی در چیدن یک PS5 یا یک ایکس باکس سری X چند ماه پس از راه اندازی شما نگه داشتن در خرید هر بازی تا آن زمان ؟ ما می دانیم که ایکس باکس سری X خواهد بود به عقب سازگار با Xbox One اما ما نمی دانیم که اگر تمام عناوین جدید پشتیبانی خواهد شد حق دور. ما همچنین می دانیم که سونی در حال برنامه ریزی برای PS5 قادر به بازی 100 بیشتر بازی PS4, بازی, در, راه اندازی, اما که صدا نمی مانند آن را شامل نام تجاری جدید و عنوان.

این ما به ارمغان می آورد به EA درآمد تماس در سه شنبه شب طی آن COO Blake Jorgensen به نظر می رسید نشان می دهد که این استودیو بازی های آینده خواهد شد قابل پخش بر روی هر دو نسل تنها با یک خرید.

“توجه داشته باشید که در این سال توقف تدریجی شامل اثر تشخیص درآمد از بازی های ما در حال راه اندازی برای نسل فعلی کنسول ها است که همچنین می تواند به روز رسانی رایگان برای نسل بعدی” Jorgensen گفت: سرمایه گذاران در سه شنبه شب. “ما یک برآورد اولیه است که تاثیری در توقف تدریجی اما باید اشاره کرد که این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار خالص رزرو برای سال کامل و نه جریان نقدی فقط زمان شناخت.”

پس گرد برای یک لحظه مایکروسافت اعلام کرد در حال حاضر یک نام تجاری جدید ویژگی به نام Smart تحویل است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان و ناشران به فروش شما یک بازی است که شما می توانید دانلود و بازی بر روی خود یا Xbox One یا Xbox سری X. این امکان وجود دارد که Jorgensen با اشاره به این ویژگی زمانی که او در مورد بازی بودن “به روز رسانی رایگان” اما او نمی به طور خاص استناد ویژگی و نه او ذکر خاص هر کنسول. گرفته شده در صورت ارزش نظرات خود را به نظر می رسد نشان می دهد که مصرف کنندگان قادر خواهد بود به ارتقاء EA games برای PS5 یا ایکس باکس سری X به صورت رایگان.

سونی هنوز اعلام هوشمند تحویل معادل. اگر Jorgensen در واقع اشاره به هر دو کنسول های نسل بعدی به احتمال زیاد به توضیح نظرات خود هستند که یا EA معرفی برنامه های خود را که اجازه خواهد داد که کاربران به “تجارت” یا “ارتقاء” را last-gen نسخه برای نسخه نسل بعدی و یا هر دو کنسول را پشتیبانی هوشمند تحویل ویژگی و EA قصد استفاده از آن را برای بازی های خود را در ماه های آینده.

متاسفانه همه ما می توانید انجام دهید این است حدس و گمان اما مایکروسافت دارای یک نسل بعدی بازی آشکار رویداد برنامه ریزی شده برای سه شنبه تا شاید ما قادر خواهید بود به اینسو انسو جمع کردن چیزی از آن در مورد EA قصد دارد.

منبع تصویر: EA

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im