دکتر Fauci در حال رفتن به قرنطینه بیش از پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض

  • Dr. Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار تبدیل به یک آشنا, آرامش حضور آمریکایی ها به عنوان COVID-19 همه گیر شده کشیده در هفته در حال حاضر.
  • Fauci, که همچنین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال حاضر آماده به قرنطینه خود را پس از احتمالا در آینده به مواجهه با کاخ سفید کارمند که آزمایش مثبت برای coronavirus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

متخصص سلامت که تبدیل شدن به چهره عمومی از ما پاسخ به کروناویروس pandemic, Dr. Anthony Fauci حال آماده سازی برای شروع آنچه او را توصیف به عنوان “اصلاح” خود-قرنطینه پس از به طور بالقوه آینده در تماس با رمان coronavirus.

Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در علاوه بر این به عنوان یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار در حال انجام است و پس از گفتن سی ان ان که از او ساخته شده یک “کم خطر” تماس با ناشناس در کاخ سفید کارمند که آزمایش مثبت برای ویروس. چه چیزی باعث این اخبار نگرانکننده است که بیشتر روسای فدرال سازمان بهداشت و درمان نقش در coronavirus پاسخ — دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و دارو — در حال حاضر انجام همان.

هر سه می گویند که آنها در حال شروع یک self-قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض ناشناس در کاخ سفید کارمند. و در حالی که روشن نیست اگر آنها همه اشاره به همان فرد آن فاش شد روز جمعه که معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر مکرر حضور در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

Fauci را افشا ذکر است از آنجا که او در توصیف خود را قرنطینه به عنوان “اصلاح” و نه کامل خود را قرنطینه به دلیل اعتقاد خود را که او نشده است بیش از حد نزدیک به آلوده کارمند در طول زمان این کارمند را مثبت بوده است برای ویروس. به عنوان بخشی از مراحل او را گرفتن Fauci در حال برنامه ریزی برای ماندن در خانه و محل کار از راه دور برای 14 روز اما او به خبرنگاران گفت: او ممکن است مبادرت به دفتر خود در NIH در راه است که نمی خواهد او را به تماس با هر کس دیگری. او را نیز تحت آزمایش برای coronavirus روزانه (او آزمایش شده است هنگامی که این آخر هفته در حال حاضر و آن را به عقب آمد منفی).

لامار الکساندر یک سناتور جمهوری خواه از تنسی تایید کرده است که Fauci, Redfield و هان در حال برنامه ریزی برای شهادت در یک coronavirus شنیدن این هفته است. همانطور که در حال حاضر Fauci خواهد بود وجود دارد در فرد خواهد شد اما پوشیدن یک ماسک (دو نفر دیگر روسای سلامت را شهادت از راه دور از طریق ویدئو).

سی ان ان اشاره می کند که کاخ سفید ارسال یک ایمیل به کارکنان در جمعه همان روز میلر تشخیص تایید شد با عنوان “قوی احتیاطی ما در حال بدست گرفتن.” توجه داشته باشید بر اهمیت teleworking اما می گوید هیچ چیزی در مورد پوشیدن ماسک.

منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>