• Dr. Anthony Fauci گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد کوروناویروس واکسن مدرن در حال کار بر روی.
  • موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) یکی از مدرن همکاران در COVID-19 مواد مخدر, اما آژانس آرام شده این هفته در پاشنه مدرن اولیه را اعلام.
  • Fauci توضیح داد که COVID-19 کانديد واکسن ثابت می شود امن برای افراد مورد آزمایش و موثر به معنی این است که قادر به آموزش سیستم ایمنی بدن به منظور توسعه خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند متوقف رمان coronavirus از رسیدن به سلول.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci یکی از فروشندگان پیشرو و محبوب ترین اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. Fauci به طور معمول به نظر می رسد در تلویزیون و در مصاحبه به جزئیات مختلف در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و پیدا کردن یک درمان برای رمان coronavirus. دکتر صحبت کرده در مورد زنده ماندن از واکسن در موارد متعدد اخیرا گفت که برای اولین بار واکسن می تواند فقط چند ماه دور. او همچنین نویسنده یک مقاله همراه با دیگر کارشناسان بهداشت جزئیات یک طرح برای این نوع خاص از COVID-19 مواد مخدر که در آن آنها گفت که یک واکسن ممکن است به اندازه کافی برای جهان نیاز دارد.

مدرن را کانديد واکسن برای اولین بار به رسیدن به فاز 1 آزمایش های انسانی از چند ماه پیش و این شرکت تحویل داده و نتایج اولیه آن در این موضوع در اوایل این هفته. در آن زمان NIAID نیست ابراز نظر در مورد این مسئله اما در حال حاضر Fauci می گوید او با احتیاط خوش بینانه است.

“سوال شد بلافاصله آن را بی خطر است ؟ به وضوح آن بود که” Fauci گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان. “اما نکته مهم آن ناشی از نوع واکنش است که شما را پیش بینی خواهد بود حفاظتی در برابر ویروس و این چیزی است که به نام آنتی بادی خنثی.”

او در ادامه به توضیح است که یک واکسن باید آموزش سیستم ایمنی بدن به تولید انواع مختلف آنتی بادی است. اتصال آنتی بادی را با اتصال به یک پاتوژن به عنوان نام نشان می دهد اما آنها نمی خواهد آن را بلوک از تعامل با سلول های انسان است. خنثی سازی آنتی بادی های آنتی بادی شما می خواهید که با اتصال به ویروس سنبله پروتئین است که اجازه می دهد تا آن را به ضمیمه خود را به سلول. مدرن را تولید واکسن “خنثی سازی آنتی بادی در معقول دوز” Fauci توضیح می دهد و به همین دلیل او را با احتیاط خوش بینانه در مورد نتایج.

مدرن انتقاد قرار گرفته بود در اوایل این هفته پس از گزارش اولیه آن یافته ها از طریق آزادی مطبوعات به جای مطالعه است. این شرکت تنها ارائه شده محدود نتایج جستجو برای هشت نفر از 45 داوطلبان که از دزهای مختلف RNA کانديد واکسن و توسعه یافته که خنثی سازی آنتی بادی است. این شرکت را توضیح نمی دهد که آیا کسانی که آنتی بادی به اندازه کافی خواهد بود برای جلوگیری از ویروس. همچنین هیچ اشاره ای وقتی یک مطالعه خواهد بود منتشر شده در یک مجله پزشکی.

در آن زمان نیز مشاهده شده است که NIAID نمی سنج با هر گونه نظر در مورد واکسن, نامزد, اگر چه این سازمان یکی از مدرن همکاران در این تلاش است. نسبتا Fauci خود را دقیق و نتیجه گیری از remdesivir دادگاه قبل از مطالعه منتشر شد — که مطالعه هنوز در دسترس نیست.

آن را در زمان چند روز اما Fauci در حال حاضر یک نظر در مورد نتایج توضیح داد که “اگر چه تعداد آنها محدود آن را کاملا یک خبر خوب به دلیل آن رسیده و رفت و بیش از یک مانع مهم در توسعه واکسن. که به همین دلیل من با احتیاط خوش بینانه در مورد آن.”

قبلی مصاحبه Fauci می گوید که اولین COVID-19 واکسن ممکن است در دسترس به عنوان اوایل به عنوان شروع 2021 اگر همه چیز به خوبی می رود. او توضیح داد که در مصاحبه های مختلف است که آن را مدرن مبارزه با مواد مخدر را که به او چنین امیدوار است. Fauci و برخی از همکاران خود را می گذراند مقاله توصیف وظیفه دلهره آور از ایجاد یک COVID-19 واکسن. این فرایند شامل تحقیق و توسعه گام اما همچنین مطمئن شوید که ظرفیت تولید و تدارکات در محل برای توزیع. آنها نوشت که یک COVID-19 واکسن نمی خواهد به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا ثابت کند که مدرن نامزد است یک گزینه قابل دوام برای جلوگیری از COVID-19. دولت آمریکا سرمایه گذاری در سایر نامزدها نیز هست. در اوایل این هفته ما امن 300 میلیون دوز از آکسفورد را امیدوار کننده coronavirus واکسن از طریق یک AstraZeneca سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار است. مانند مدرن را دارو آکسفورد مرکب است که در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی و محققان نیست و انتشار هر گونه نتایج جستجو مربوط به اثر بخشی آن و یا ایمنی در انسان است. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از این نامزدها به کار خواهد کرد.


NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci. منبع تصویر: شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru