• Dr. Anthony Fauci معتقد است که مدارس قادر خواهد بود به بازگشایی در پاییز پس از شیوع کروناویروس آنها را مجبور به نگه داشتن کودکان از گسترش این ویروس نشان می دهد که او امیدوار است موج دوم نمی خواهد آمار ایالات متحده است.
  • نه هر مدرسه خواهد بود و برخی از نیاز به “خلاق” با ایجاد متناوب برنامه برای دانش آموزان و مطمئن شوید که میز نیست بیش از حد نزدیک به هم.
  • موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال حاضر انجام یک مطالعه برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه به احتمال زیاد کودکان به گرفتن رمان coronavirus.

اگر چه هر خارجه آمریکا آغاز روند بازگشایی پس از شیوع اولیه رمان coronavirus زندگی واقعا نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که مدارس سراسر این کشور باز درهای خود را دوباره. بله استراحت تابستانی را در حال حاضر آغاز شده و در بسیاری از ایالات اما بدون هر جا به فرستادن بچه های خود را پدر و مادر در حال رفتن به مبارزه برای بازگشت به کار این پاییز ارائه یک موج دوم نیست زور ما همه در داخل به هر حال. خوشبختانه دکتر Anthony Fauci شده است به مراتب بیشتر خوش بینانه به تازگی و خوش بینی کرده است و حتی شامل گسترش مدارس.

“من تردید را به هر گونه گسترده اظهارات در مورد آن است که آیا یا نه نقل قول ‘امن’ برای کودکان برای بازگشت به مدرسه” Fauci گفته سی ان ان روز چهارشنبه هنگامی که درباره مدارس به طور بالقوه بازگشایی در پاییز.

“هنگامی که شما صحبت در مورد کودکان رفتن به مدرسه و ایمنی خود را, آن را واقعا بستگی به سطح فعالیت های ویروسی و منطقه خاص است که شما در حال صحبت کردن در مورد. چه اتفاقی می افتد همه بیش از حد اغلب قابل درک است اما گاهی اوقات گمراه کننده است که ما صحبت در مورد این کشور به عنوان یک کل در یک unidimensional راه است.”

گروه بندی مدارس از هر ایالت و هر شهر را به صورت یک واحد است و نه مفید به عنوان دکتر Fauci, یادداشت ها, ولی در کل به نظر می رسد او به این باور است که نمی توان آن را لازم برای نگه داشتن مدارس بسته در پاییز. “کودکان آلوده می تواند پس بنابراین شما باید مراقب باشید” گفت: Fauci. “شما رو به دقت برای آنها و شما باید مراقب باشید که آنها ممکن است نه گسترش آن. در حال حاضر به یک برون یابی که شما نباید باز مدارس و من فکر می کنم یک بیت از یک برسد.”

همان اعتماد به نفس Fauci دودی در اینجا این است که آینه در اخیر خود ادعا که ما می توانیم جلوگیری از موج دوم.

اگر هیچ چیز دیگری, Fauci معتقد است که آن را خیلی زود شروع به بحث در مورد “جوانب مثبت و منفی از آوردن بچه ها به مدرسه در ماه سپتامبر است.” پس از بازگشایی مدارس باید به محل مورد به مورد و بر اساس در حالی که برخی از بازگشایی مدارس می توانند با عملا هیچ محدودیتی Fauci می گوید که دیگران ممکن است نیاز به تغییراتی مانند شکستن کلاس و سرسام آور در برنامه به طوری که کلاس های درس شلوغ نیست. او همچنین می خواهد مدارس به “خلاق” وقتی که می آید به کلاس درس, پوسته فاصله دانش آموزان به حساب اجتماعی فاصله.

صرف نظر از هر گونه اقدامات بازگشایی مدارس در محل قرار داده خواهد شد وجود دارد بدون شک پدر و مادر که نگران هستند برای ایمنی کودکان خود را به ویژه در نور از سندرم التهابی مؤثر در افراد جوان که به نظر می رسد مربوط به کوروناویروس. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که Fauci توسط مدیر, در حال حاضر انجام یک مطالعه زیر 6,000 کودکان و خانواده های آنها در 11 شهرستانها بیش از 6 ماه آینده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات این ویروس به شمار به کودکان است. این خواهد بود که اطلاعات حیاتی در پاییز.


Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im