دو پیوند ریه بود, تنها راه برای نجات یک جوان coronavirus بازمانده

  • حتی اگر coronavirus درمان است در نهایت موثر در خنثی کردن پاتوژن های ریه شدید COVID-19 بازماندگان می تواند به شدت آسیب دیده است.
  • یک زن جوان مورد نیاز دو پیوند ریه پس از مبارزه با COVID-19 به مدت دو ماه در بخش ICU.
  • یک تیم در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو انجام یک پیوند ریه در بیمار اول در امریکا برای یک COVID-19 بازمانده.

ما شده ایم در برخورد با رمان coronavirus برای نزدیک به شش ماه و افرادی هستند که هنوز هم سوال در خطر این بیماری و به حداقل رساندن ویروس اثرات آن بر بدن. سپس کسانی هستند که تجربه کرده اند COVID-19 از جمله بازماندگان که تا به حال برای مقابله با بیشتر مورد شدید بیماری.

یک زن در 20s جان سالم به در COVID-19 پس از هفته ها مبارزه با این بیماری با ماشین آلات است که به او کمک کرد تا نفس بکشد. اما او از دست رفته عملکرد ریه ها او را در این روند به عنوان آنها بسیار آسیب دیده مبارزه با ویروس است که آنها را کشته اند. تنها راه برای صرفه جویی در زندگی خود را به انجام یک پیوند ریه و همان چیزی است که پزشکان در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو انجام داد.

اولین روش در COVID-19 بیمار با موفقیت انجام شد اما بیمار است نه از جنگل است. او هنوز یک راه طولانی برای بازیابی جلوتر و مانع بعدی برای بدن به شرایط جدید و ریه ها.

ناشناس بیمار صرف دو ماه در بخش ICU در ونتیلاتور و دستگاه ECMO. دومی هدف این است که برای روشن شدن CO2 از خون و جایگزینی آن با اکسیژن و گاز ارز که اتفاق می افتد در ریه ها. او پاک ویروس از بدن او, اما او همچنان در شدید بیماری NPR گزارش. در اوایل ماه ژوئن ریه ها او نشان داد یک تغییر غیر قابل برگشت و کلیه ها و کبد شد نشانه هایی از شکست است.

“به عنوان یک نتیجه از COVID او شکل گرفته بود این حفره در داخل ریه و کسانی که حفره حال تبدیل شدن به آلوده و باکتری رانندگی سپسیس” نورث وسترن ارشد از جراحی قفسه سینه دکتر Ankit بهارات گفت NPR. این تصاویر که به دنبال نشان دادن بیمار chest X-ray نشان می دهد که وجود آن غیر طبیعی حفره (تیره تر مناطق) و همچنین به عنوان یک بیمار آسیب دیده ریه ها:

ریه X-ray تصویر از جوان بازمانده نشان دادن حفره در ریه قبل از کاشت. منبع تصویر: نورث وسترن پزشکی از طریق NPR

“او خیلی مریض است. در واقع می توانم بگویم بدون تردید بدحال بیمار من پیوند,” بهارات گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس او را بهبود می یابند و به دست آوردن مجدد قدرت او. اما او هنوز هم در دستگاه ECMO و او شروع به توسعه آنتی بادی در برابر پیوند بنابراین او در حال حاضر مصرف دارو برای کمک به بدن خود را قبول پیوند است.

به طور کلی وضعیت او پایدار است و با ارگان های دیگر داشتن کاملا بهبود پس از پیوند است. او هنوز ضعیف است و نمی تواند ایستاده یا تنفس عمیق را در خود.

یک پیوند ریه ممکن است یک راه حل برای COVID-19 بازماندگان. چند هفته پیش ما شنیده از یک مورد مشابه در ویتنام یک کشور بود که در انتظار یک کمک کننده برای یک بیمار که ریه شد به طوری آسیب دیده از بیماری که او نیاز به امکانات جدید برای زنده ماندن. نه همه COVID-19 بيمار که تجربه عوارض خواهد شد واجد شرایط برای پیوند. به گزارش توضیح می دهد که بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به یک مورد شدید بیماری هستند یا مسن تر و یا باید شرایط موجود. به عنوان یک نتیجه, آنها نمی خواهد واجد شرایط برای پیوند یا نه.

Coronavirus آسیب ریه در جوان بازمانده که دریافت دو پیوند ریه. منبع تصویر: نورث وسترن پزشکی از طریق NPR

پس از آن وجود دارد این موضوع از عرضه در دسترس به عنوان وجود دارد ممکن است به اندازه کافی به ریه ها برای دیدار با افزایش تقاضا است. حتی ریه بیمار دریافت نمی کند با استانداردها و شمال غربی تیم دو و نیم روز کار به تعمیر آنها را به ارائه آنها را “با کیفیت استثنایی برای پیوند” با توجه به دکتر.

خبر خوب این است که پزشکان ممکن است نگه دارید بیشتر بیماران متصل به ماشین اگر آنها واجد شرایط برای یک زندگی-صرفه جویی در پیوند است. شمال غربی و تیم در حال حاضر تماس با مراکز در کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس برای دیگر بیماران است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>