DoorDash می خواهد به استفاده از اطلاعات محل سکونت خود را به وانت سریعتر

  • DoorDash اضافه شده ردیابی محل قابلیت برای تحویل سفارشات به طوری که رستوران می دانم زمانی که شما در حال گرفتن نزدیک و می توانید سفارش خود را آماده این لحظه شما می رسند.
  • شما باید برای انتخاب کردن در به ویژگی های محل سکونت خود را نمی خواهد به طور خودکار ردیابی.
  • DoorDash همچنین برخی آمار جالب در مورد وانت در زمان coronavirus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رستوران ها مجبور شدند به سرعت وفق دهند که این رمان coronavirus همه گیر وارد شده است. داشتن ده ها تن از مشتریان نشسته پا از یکدیگر بود دیگر امن, و در بسیاری از کشورها در سراسر جهان, رستوران تا به حال هیچ چاره ای اما برای از بین بردن ناهار خوردن در دسترس نباشد تا از گسترش ویروس تحت کنترل است.

به عنوان یک نتیجه, تحویل وانت سر به فلک کشید عنوان شده است استفاده از برنامه های کاربردی و خدمات مانند DoorDash. از آن شده است تقریبا دو سال پس از DoorDash به تجار این گزینه اجازه می دهد تا مشتریان برای سفارش آنلاین برای carryout و در چهارشنبه این شرکت اعلام کرد که آن را تقویت ویژگی دادن به مشتریان توانایی انتخاب کردن در به اشتراک گذاری محل خود را به طوری که تجار می دانید که آنها در حال گرفتن نزدیک است.

“در طول این زمان زمانی که اجتماعی-اقدامات فاصله دارد به اجرا گذاشته و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که مشتریان نیست انتظار طولانی در محدود کردن خود به منظور آماده شود” این شرکت توضیح داد که در آن وبلاگ. “حال اگر مشتریان را انتخاب کنید به انتخاب کردن در به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت زمانی که برنامه در حال اجرا است تجار هشدار داده خواهد شد زمانی که مشتری در حال نزدیک شدن فروشگاه به طوری که آنها می توانید سفارش خود را آماده پس از ورود.”

کمتر وقت که صرف مشتریان انتظار بیشتر کارآمد تاجر می شود. بنابراین اگر شما مایل به رها کردن یک کمی بیشتر به حریم خصوصی شما می تواند کمک به سرعت در طول فرایند هنگامی که شما را به انتخاب کنید تا سفارش شما.

در علاوه بر این به محل جدید-ویژگی های به اشتراک گذاری برای وانت سفارشات DoorDash همچنین نتایج یک نظرسنجی که آن را انجام شده در مورد takeout و برخی از داده ها است که این شرکت وارد شده است که بسیار جالب:

  • 56 درصد از مشتریان گفت: مقدار آنها دستور داد takeout افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر.
  • مصرف کنندگان سالخورده 35-54 افزایش مقدار خود را از بایگانی اطلاعات سفارشات بیشتر در مارس و آوریل.
  • یکی در پنج پدر و مادر گفت: آنها در حال امید بستن برای بایگانی اطلاعات فقط برای رفتن برای یک درایو و یا برخی از زمان به تنهایی.
  • 44 درصد از پاسخ دهندگان گفت: قیمت بالا بود دلیل آنها را انتخاب وانت بیش از تحویل.
  • 82 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها را به مواد غذایی خود را و صفحه اصلی به خوردن آن پس از آنها آن را انتخاب کنید.

“ما در حال انجام همه که ما می توانیم برای خدمت به جامعه ما در زمانی که تحویل و وانت را تبدیل به طناب نجات برای رستوران ها برای به دست آوردن فروش و مشتریان برای دسترسی به یک وعده غذایی گرم با خیال راحت و مقرون به صرفه می گوید:” DoorDash. “بنابراین آیا شما به دنبال انتخاب کنید تا یک ناهار سریع در این نزدیکی هست در بین زوم جلسات و یا می خواهید را به یک پیاده روی بعد از کار و حرکت شبیه چمچه زنی تا شام در مسیر ما برای شما در اینجا. فقط ضامن به وانت دکمه در بالای برنامه است.”

منبع تصویر: DoorDash

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de