آیا استفاده از یک محافظ صفحه نمایش خود را در کهکشان Z تلنگر

Foldable گوشی های هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر هستند و همه اعتیاد به مواد مخدره در جهان تکنولوژی, اما این دستگاه ها هنوز هم رنج می برند از برخی 1st gen مشکلات. کنار قرار دادن این واقعیت است که آنها بسیار گران اصلی مسئله معلوم می شود صفحه نمایش و دوام. اولین کهکشان برابر مدل تا به حال یک فاجعه قبل از انتشار تجربه زمانی که بسیاری از داوران پوست کنده لایه محافظ از صفحه نمایش در فکر آن است که یک محافظ صفحه نمایش. این در نهایت منجر به خرابی صفحه نمایش. در حال حاضر به نظر می رسد ما باید آن راه دیگری در اطراف, که سامسونگ توصیه می کند کاربران به اعمال محافظ صفحه نمایش در Galaxy Z تلنگر.یک نماینده سامسونگ SamMobile: “به عنوان مشخص شده در دستورالعمل های مراقبت و نگهداری همراه با کلیه Galaxy Z تلنگر دستگاه های شخص ثالث چسب مانند فیلم و یا پوستر باید رعایت Galaxy Z تلنگر صفحه نمایش توسط مشتریان انجام این کار می تواند از درجه اعتبار ساقط گارانتی.” این بیانیه بسیار مهم است و به عنوان محافظ صفحه نمایش برای Z تلنگر در حال حاضر به نظر می رسد در بسیاری از فروشگاه های آنلاین. استفاده از یک خود را به Galaxy Z تلنگر ممکن است نه تنها از درجه اعتبار ساقط گارانتی بلکه آسیب صفحه نمایش.

اضافه کردن یک محافظ صفحه نمایش به گران گوشی یک انتخاب منطقی برای بسیاری از افراد ، در این مورد شما باید حفاظت از صفحه نمایش Galaxy Z تلنگر به سادگی با بستن تلفن. و البته فوق العاده مراقب باشید زمانی که آن را گشوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>