همین حالا این هفته 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی در آمازون

  • در میان خوانندگان coronavirus ماسک صورت و دست عفونی هستند بهترین-فروش محصولات توسط یک زمین لغزش.
  • رمان coronavirus همه گیر نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی, بنابراین ما قطعا انتظار داریم این روند را ادامه دهد برای آینده قابل پیش بینی.
  • آمازون در نهایت شروع به تمرکز بر روی همه انواع از دیگر محصولات محبوب, اگر چه, و در اینجا ما نگاهی به خرده فروش پنج بهترین-فروش دستگاه های الکترونیکی از هفته است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در میان BGR معاملات خوانندگان آن را نمی تواند هر واضح تر که محصول محبوب ترین: ماسک صورت. CDC می گوید در آن coronavirus سایت است که همه ما باید از پوشیدن چهره و پوشش و هر زمان که ما از ترک خانه به هر دلیلی. شما نمی نیاز به یک پزشکی-درجه mas پس شما نیز رفتن به تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. به خوبی ساخته شده 3-طبقه ماسک صورت خواهد کار شگفتی برای محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما و به همین دلیل دهها هزار نفر از خوانندگان ما آنها را خریداری شده در ماه گذشته است. چیزهایی مانند bandanas و تبادل نظر صورت ماسک خوب هستند اما آنهایی که ما مرتبط هستند بسیار بهتر است و آنها تنها $0.70 هر یک در حال حاضر. چرا استفاده کنید و برخی از حفاظت اضافی?

گذشته از ماسک صورت الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما چون همه به دنبال اسباب بازی های جدید به بازی در حالی که با پناه در محل. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها در دسترس در پایین ترین قیمت همیشه و هر دو AirPods 2 مدل شده اند پرواز کردن قفسه به عنوان به خوبی. هیچ یک از اپل هدفون محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی به اسباب بازی که انجام داد.

5. اکو نقطه با ساعت

آمازون اکو دستگاه ها در فروش این هفته که بدان معنی است که محبوب ترین در میان آنها یک بار دیگر به ضرب گلوله به بالای سایت بهترین-لیست فروشندگان. که شامل اکو نقطه با ساعت است که می تواند تا به حال در حال حاضر برای $44.99 به جای 60 دلار.

4. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه یکی از آمازون پرفروش ترین دستگاه های تمام وقت و یک بزرگ بخشی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50. چنگ زدن به یک امروز و شما فقط پرداخت $39.99!

3. Roku برتر

Roku برتر آمد از nowehere به پرش به #3 در این هفته لیست و به همین دلیل خیلی روشن است. این یک جریان دستگاه پخش رسانه ای است که با پشتیبانی از رزولوشن 4K و همچنین HDR مطالب آن بر فروش فقط برای $29.

2. آتش تلویزیون استیک 4K

اکو نقطه با ساعت #3 در لیست اوایل این ماه اما از آن رو زدم به #5 توسط هیچ یک دیگر از آتش تلویزیون استیک 4K. آن را یک ارزش فوق العاده با توجه به آن بسته پشتیبانی از رزولوشن 4K و HDR به یک دانگل و الکسا صدای از راه دور فوق العاده است. همچنین توجه داشته باشید, یک خوش شانس تعداد کمی از مردم می تواند مانع یکی از سمت راست در حال حاضر فقط برای $24.99 با کد کوپن 4KFIRETV. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این قرارداد خاص حق در اینجا.

1. آتش تلویزیون استیک

آمازون آتش تلویزیون استیک یکی از شرکت پرفروش محصولات در تمام دوران پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آن را در صدر این فهرست است. که به ویژه پس از همه گیر است در خانه خیلی این روز و همه آنها جریان بیشتر فیلم را نشان می دهد و از همیشه قبل از. آتش تلویزیون استیک فروخته شد برای چند هفته اما در حال حاضر آن را در نهایت در انبار و آماده به کشتی از این هفته. وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آمازون موجودی فعلی خواهد داشت هر چند پس گرفتن یکی در حال حاضر اگر شما نیاز به یک جدید streaming media player.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: OMER MESSINGER/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im