نمی خواهم این ماژول دوربین در زمان مدل های آی فون? آن می توانست بدتر

به یاد داشته باشید زمانی که برای اولین بار ارائه آی فون 11 خانواده منتشر شد در سال گذشته ؟ جعبه مانند ماژول دوربین در عقب پانل های شیشه ای بودند و نه دریافت کرده است. اما این کدها انجام نمی ماژول دوربین و هر گونه عدالت و در حالی که برخی مخالف نهایی نسخه از ماژول دوربین در گوشی های خیلی بهتر از نگاه شما ممکن است انتظار می رود از این کدها. و حتی اگر شما هنوز هم نمی مانند نگاه از سه دوربین در 2019 مدل شواهدی وجود دارد که همه چیز می توانست خیلی بدتر!

اپل 11 خانواده دوربین عقب ماژول می تواند نگاه خیلی بدتر

برنامه های کاربردی ثبت اختراع ثبت شده توسط این شرکت با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر همچنین به عنوان شناخته شده USPTO (از طریق AppleInsider), نشان می دهد, طرح های جایگزین برای ماژول دوربین. برخی از این طرح ها ممکن است شما را ترک تکان دادن سر خود را. و در حالی که شماره ثبت اختراع 20200221002 با عنوان “دستگاه های الکترونیکی قابل حمل” نیست ذکر آیفون یک بار در متن و تصاویر با استفاده از برنامه های کاربردی نشان می دهد عقب از یک گوشی که شباهت به یکی از دو آی فون 11 نرم افزار مدل. که به نظر می رسد برای از بین بردن این احتمال که دوربین طرح های ایجاد شده برای برخی از آی فون آینده ماژول.

برخی از تصاویر نشان می دهد همان مربع طراحی شد که در نهایت مورد استفاده توسط اپل اما با دوربین های مرتب متفاوت در داخل ماژول. دیگر تنظیمات نمایش یک دایره ماژول مسکن از دوربین های عقب و یکی از ویژگی های یک جای عجیب و غریب به دنبال شکل است که اگر شما صاحب یک آی فون 11 سری گوشی خوشحالیم که اپل را استفاده نمی کند. در ثبت اختراع هر چند فن آوری های غول پیکر می نویسد: “که هر سطحی شکل در امتداد انتقالی لبه ممکن است اجرا شود به عنوان یک روش انتخابی در طراحی به عنوان طولانی به عنوان آن را تحت تاثیر عملیات و عملکرد ماژول دوربین بارق ماژول و ماژول میکروفون انجام شده در این بخش مطرح.” ما نمی تواند صحبت می کنند و برای هر آی فون 11, آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max کاربر اما به نظر می رسد که اپل ساخته شده حق انتخاب.

همان مربع ماژول دوربین است که انتظار می رود برای آینده آیفون 12 سری. “نرم افزار” واحد باید مجهز به یک, گسترده, فوق العاده گسترده و یک دوربین تله با 3x زوم. این گوشی گزارش شده که از ویژگی های LiDAR سنسور عمق. برای اولین بار توسط اپل در تجدید (دفعات بازدید: 2020) نسخه از iPad Pro قرص های LiDAR سنسور با استفاده از time-of-flight تکنولوژی به ارائه دقیق تر عمق خواندن برای علیرضا قابلیت ها و بهبود بوکه تار در عکس پرتره. وجود برخی از اختلاف نظر بر سر اینکه آیا این سنسور LiDAR خواهد شد بر روی آی فون 12 و آیفون 12 به همراه گوشی های. به بیرون درز CAD طرح نشان می دهد که تنها ماژول دوربین بر روی آی فون 12 Pro Max شامل سنسور عمق; اما دیگر تحلیلگران توجه داشته باشید که طرح های CAD ساخته شد برای مورد تولید کنندگان که فقط نیاز به دانستن که در آن به جای یک برش به صورت ماژول و چگونه بزرگ آن را باید. به عنوان یک نتیجه اجماع است که هر چهار گوشی جدید خود را با سنسور عمق.

ثبت اختراع ذکر شده در این مقاله ثبت شده در سپتامبر 27, 2019, دقیقا یک هفته پس از 2019 مدل های آی فون پرده برداری شد. در این سال مدل شامل پشتیبانی برای 5G اتصال برای اولین بار و دوباره طراحی شده است. رفته دو طرف منحنی استفاده می شود پس از 2014 آیفون 6 خط و خیره کننده در حال بازگشت به طرف تخت اولین بار در سال 2010 را به آی فون 4. اپل گیر کرده به طرف تخت برای آی فون 4s (اولین مدل با Siri), آیفون 5و آیفون 5s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>