انتظار نداریم که یک محرک جدید بیل اوت تا در soonest

  • جمهوری خواهان کنترل سنا و رهبران در حزب آغاز کرد و این روند در این هفته از کار کردن چه باید شامل یک محرک جدید لایحه با ورودی از کاخ سفید است.
  • مشکل این است که وجود دارد در حال تثبیت منافع با نقطه مقابل فلسفه در مورد آنچه که باید در این کروناویروس جدید محرک لایحه و آنچه که باید از سمت چپ — و این فقط در میان جمهوری خواهان خود را. آنها حتی آغاز روند مذاکره با دموکرات ها است.
  • خط پایین: انتظار نداریم که یک محرک جدید لایحه تا اوایل ماه اوت در soonest.

خوب این نیست و به خوبی جواب.

خبرنگار پرسید: جمهوری خواه کنتاکی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که آیا او فکر می کند که سنا تصویب خواهد شد کروناویروس جدید محرک لایحه تا پایان هفته آینده. قبل از اینکه ما به شما بگویم چه واکنش او بود, می دانیم که زمان ذاتی سوال شده بود به طور تصادفی برداشت. نه تنها یک محرک جدید لایحه می رود برای ارائه بسیار مورد نیاز اورژانس مزایایی مانند امکان موج دیگری از محرک چک به شدت مورد نیاز توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها انداخته از کار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — اما تا پایان هفته آینده 31 جولای نیز نشان دهنده یک کلید مهلت. که زمانی که اضافی $600/هفته بيفايده بود که بودجه محرک لایحه در کنگره تصویب در ماه مارس است قانونی مجموعه به اتمام می رسد. پس با این همه که چه شد مک کانل در واکنش به این سوال در مورد بسته بندی یک coronavirus بسته محرک اقتصادی تا پایان هفته آینده ؟

با توجه به ان بی سی نیوزدر پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا سنا می توانید قانونی توپ بیش از خط پایان که به زودی مک کانل خندید و صرفا پاسخ داد: “نه.”

آنچه در این حاکی از این است که در روز به عنوان آهسته ماشین آلات فدرال قانونگذاری دستگاه creaks به زندگی در خدمات از تلاش برای انجام کاری و پاس خوب هر چیزی ما به احتمال زیاد رفتن به یک صندلی ردیف جلو به رعایت آنچه در واشنگتن دی سی می کند: چیزی بین لرزشی و انجام هیچ چیز در تمام.

به روکش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد حقوق و دستمزد مالیات به عنوان بخشی از یک محرک جدید ، خواهد بود که معادل بیش از 7 درصد افزایش پرداخت برای بسیاری از کارگران است. اما کلید رهبران جمهوری خواه حداقل برای حال حاضر نیست در هیئت مدیره با این ایده.

منبع تصویر: Kristoffer Tripplaar/Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP تصاویر

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات نیز فشار برای کاهش بودجه برای coronavirus تست که حتی رهبران جمهوری خواه در سنا اذعان دقیقا نمی یک نگاه خوبی در حال حاضر با کروناویروس موارد و مرگ و میر در ادامه به صعود در ایالات متحده است. کل فرایند است بنابراین ظاهرا اتفاقی در لحظه ای که تگزاس جمهوریخواه ایالت و سناتور ” تد کروز برافروخته گزارش گفت در یک جلسه از مقامات جمهوری خواه روز شنبه: “چه جهنم ما انجام می دهند؟”

و به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی نگران کننده جمهوری خواهان حتی نمی باید اولویت های خود را مستحکم هنوز به اندازه کافی برای شروع به صحبت کردن به دموکرات ها به چکش کاری نهایی ،

پس از جمهوری خواهان ملاقات روز شنبه, مک کانل به خبرنگاران گفت: “من قصد دارم به معرفی یک لایحه در چند روز آینده است که در یک محل شروع برخوردار است که نسبتا از حمایت قابل توجهی در میان پنتاگون: احتمالا همه نیست.” او فکر می کند که این حزب هنوز هم می تواند مذاکره برای مثال بیش از چیزهایی مانند $600/هفته بیمه بیکاری دست انداز است که بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه مخالف.

هنوز هم “وجود دارد مقدار زیادی از اختلاف نظر در میان اعضای” یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de