آیا خرید یک تلفن ارزان

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

آن را انجام نمی.

شما می شنوید کلیشه هر یک بار در در حالی که: “ارزان گوشی در حال حاضر خوب گوشی در حال حاضر ارزان”. من همکار Rado تلاش می کند برای متقاعد کردن شما آن را یک ایده خوب برای یک خرید در حال حاضر و او حتی در ادامه استدلال می کنند که تنها دلیل که چرا مردم به خرید گوشی های گران قیمت این روزها برای حقوق bragging.

در حالی که قطعا وجود دارد بسیاری از حقیقت به این استدلال که ارزان گوشی در حال تبدیل شدن به بهتر این معنا نیست که شما باید به خرید یک. بله, شما, فرد خواندن این خطوط نه خیالی فرد در جهان است. اگر شما را هم به خواندن در مورد فن آوری و درک آن: شما سزاوار یک گوشی بزرگ است. حل و فصل نیست کمتر است.

اسطوره #1: ارزان گوشی شما صرفه جویی در پول

بنابراین اجازه دهید من شروع متلاشیکننده برخی از اسطوره ها و یکی از اولین بار است که خرید یک تلفن ارزان شما پول را نجات دهد. آنچه شما انجام دهید این است که به شما پرداخت خواهد شد کمتر پس از خرید است که قطعا درست است. اما خود را به طور متوسط بودجه آندروید تلفن را تنها به یک یا دو نرم افزار به روز رسانی و شانس امنیت آن خواهد شد به خطر بیافتد پس از آن. آن کندتر پردازنده را شروع سن آن سریع تر است. خود ذخیره سازی کمتر خواهد گرفتار سریعتر. دوربین خود را از دست خواهد لحظات مهم است. شما می خواهید به سوئیچ به دور از آن سریع تر است. آن را نمی خواهد آخرین طولانی: از نظر جسمی و عملکرد عاقلانه. بله شما پرداخت کمتر آشکار برای بودجه phone اما شانس هستند که شما نیاز به جایگزین کردن آن هر چه زودتر.

اسطوره #2: تلفن ارزان دوربین “به اندازه کافی خوب”

دوم اسطوره بزرگ در اطراف تلفن های بودجه است که دوربین های خود را در حال حاضر “به اندازه کافی خوب”. و قطعا وجود دارد برخی از گوشی هایی که نوار را مطرح در این زمینه است: صفحه 3a سری و آیفون SE 2020. اما اکثریت قریب به اتفاق از بودجه گوشی های اند نیست: کهکشان A51 برای مثال یک دوربین مناسب و معقول اما مناسب و معقول انجام دهید که برای یک بار-در-یک-عمر تعطیلات به دیزنی لند? آیا شما برای حل و فصل یک “مناسب” دوربین است که ممکن است یا ممکن است نه تصرف خود که ویژه شب با یک دوست یا یکی از اولین گام از کودک نو پا خود را? بودجه دوربین گوشی تبدیل شده اند ممکن است بهتر است اما آنها نه در برابر گل سرسبد آنهایی که: آنها معمولا کندتر کار می کنند که گاهی اوقات شما نیاز به نگاهی است که از سمت راست تصویر به دور آنها لازم نیست که چنین خوب تصویری قابلیت ضبط آنها مهم را از دست ندهید زوم و یا گسترده ای فوق العاده دوربین های دیجیتال و یا زمانی که شامل آن دسته از دوربین ها فاقد کیفیت. حل و فصل نیست برای بودجه تلفن اگر شما در مورد مراقبت از عکس ها.

اسطوره #3: چاپ کوچک

یکی دیگر از نقطه ضعف بزرگ از بودجه های همراه است که شما نمی خواهد در یک, مشخصات ورق فقط تجربه استفاده از آنها را. برای مثال اکثر تلفن های بودجه آمده با ضعیف بازخورد لمسی. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک مسئله کوچک اما در زندگی واقعی شانس شما اخذ خواهد شد ده ها تن از اطلاعیه ها و تلفن خود را وزوز خواهد شد به طور مداوم در طول روز است. آیا شما آماده به اذیت توسط آن وحشتناک ارتعاش در هر زمان ؟

یکی دیگر اغلب فراموش شده اشکال از بودجه های همراه است, کمبود سریع و مدرن بیومتریک. برای مثال بودجه آی فون SE ویژگی های Touch ID, سنسور اثر انگشت به جای بسیار راحت تر صورت ID 3D سیستم تشخیص. دوباره این صدا مانند یک معامله بزرگ است اما باز کردن قفل گوشی برای ده ها یا حتی صدها بار در هر روز برای سال… این نوع از یک معامله بزرگ است.

اسطوره #4: این همه در مورد صفحه نمایش

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم گرفتن یک تلفن ارزان به معنی گرفتن یک صفحه نمایش است که درست به نظر نمی آید ، صفحه نمایش چیزی است که شما نگاه کنید در هر تعامل با تلفن خود را. این یک ناب بخشی از گوشی های هوشمند تجربه کنید. بسیاری از مردم را به اشتباه معادل یک صفحه نمایش آن رزولوشن یا اندازه اما آنچه واقعا مهم است این است که تولید رنگ, روشنایی زاویه دید و دیگر معیارهای شما به سادگی نمی خواهد ببینید در مشخصات ورق. آیا شما آماده برای حل و فصل مطلوب به دنبال نمایش و یا می خواهید به جای درمان خود را به یک تصویر زیبا هر بار که شما نگاه تلفن خود را. من می دانم که من نمی خواهد سازش است.

بله بودجه های همراه بهتر است و این خبر خوبی است. اما… در حال حاضر خرید ارزان به معنی گم کردن بیشتر سرگرم کننده و هیجان انگیز ویژگی های. که خواهد بود فقط خوب برای کسی که به سختی با استفاده از تلفن خود را و اگر شما آن شخص دریغ نکنید و دریافت که Moto G گوشی یا آی فون SE و یا صفحه. اما اگر شما نوع فرد خواندن این خطوط که هیجان زده می شود با فناوری های جدید, آیا کاهش شور و شوق خود را! آن را انجام نمی. درمان خود را به چیزی است که پاداش شما را با یک تجربه بزرگ چیزی است که شما در واقع لذت بردن از با استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de