باور نمی شایعات: ‘هاله بی نهایت’ را چند نفره در راه اندازی

  • شایعات از هاله بی نهایت راه اندازی بدون یک حالت چند نفره شروع به گسترش در صبح روز جمعه اما در اوایل بعد از ظهر هاله جامعه مدیر تا به حال آن را افشا و خنثی.
  • مایکروسافت نشان داد یک گیم پلی نسخه ی نمایشی از بازی Halo بی نهایت تک بازیکن مبارزات انتخاباتی در, ایکس باکس, بازی, ویترین روز پنج شنبه اما ما را نمی شنوند هر چیزی در مورد چند نفره.
  • هاله بی نهایت در دسترس خواهد بود در ایکس باکس سری X, Xbox One و PC در این فصل تعطیلات.

جای تعجب نیست که در واکنش به مایکروسافت ایکس باکس, بازی, ویترین روز پنج شنبه مخلوط شد.

از یک سو بسیاری از مایکروسافت بزرگترین فرانچایز نشان داده شد در ویترین از مهره های اصلی مانند Forza Motorsport و دولت از پوسیدگی به قبلا منقرض شده فرانچایز مانند حکایت. از سوی دیگر برای صرفه جویی در هاله بی نهایتبیشتر از مایکروسافت اول ایکس باکس سری X بازی هنوز خیلی زود در حال توسعه است. ما هیچ ایده زمانی که ما در واقع قادر خواهد بود به بازی Forza Motorsport 8 یا دولت از پوسیدگی 3 یا حکایت راه اندازی مجدد. و به مسائل پیچیده بیشتر شایعات شروع به گسترش روز جمعه که هاله بی نهایت چند نفره نخواهد بود آماده برای راه اندازی.

شایعه به نظر می رسد که نشات گرفته از براد Sams شده است که یک منبع مداوم از جامد اطلاعات در مورد مایکروسافت و ایکس باکس برای مدتی اما ظاهرا این یک اشتباه است. البته این یک منبع که نامش ذکر نشده که به او گفتم در وهله اول و نشت و شایعات باید با یک دانه نمک اما چنین خیره کننده وحی بود که همیشه رفتن به دریافت توجه از میلیون ها نفر از طرفداران پیش بینی جدید Halo در این فصل تعطیلات.

چندی پس از این شایعه آغاز شده به سرفصل آن به سرعت افشا و خنثی توسط هاله جامعه مدیر در توسعه 343 برایان Jarradd که در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد شایعه (پس از حذف) با زیر:

این هاله بی نهایت گیم پلی است که ما در طول بازیهای ایکس باکس ویترین متمرکز بود به طور کامل در تک بازیکن مبارزات انتخاباتی که به نظر می رسد بیشتر باز از هر چیز بازی های قبلی تلاش کرده اند. در واقع 343 می گوید که جدید Halo خواهد بود بزرگتر از Halo 4 و Halo 5: Guardians همراه است. بهترین از همه گیم پلی به نظر می رسد بیشتر شبیه به سه گانه اصلی از آنچه ما دیده ایم از مطالب اخیر.

هاله بی نهایت در دسترس خواهد بود بر روی Xbox One, ایکس باکس سری X و کامپیوتر در این فصل تعطیلات. آن را نیز در دسترس خواهد بود به عنوان بخشی از بازی های ایکس باکس تصویب اشتراک خدمات در همان روز که از آن بازدید قفسه های فروشگاه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im