DOJ ایالات متحده می تواند شکایت گوگل برای نقض ضد تراست بعد از این سال

خواهد شد گوگل در نهایت شکایت توسط وزارت دادگستری (DOJ) برای نقض قوانین ضد تراست? این چیزی است که در معرض خطر برای این شرکت به عنوان سازمان نظارتی پیچد تا پروب آن گوگل است. رویترز به نقل از سه منبع که گفته آن است که وزارت دادگستری در حال انتظار برای نهایی اسناد و مدارک از شرکت قبل از آن را می بندد بررسی آن می رسد و یک تصمیم نهایی است. این اسناد قرار است به دریافت شده توسط DOJ قبل از پایان این ماه و حاوی شکایت از شرکت ها در مورد گوگل سوء استفاده از آن تبلیغات قدرتمند عملیات.

با آمریکا دادستان کل علاقه زیادی در کاوشگر گوگل ممکن است بخواهید به جستجو برای یک وکیل ضد تراست

گوگل این است که موضوع از چند تحقیق به دنبال تعیین این که آیا این شرکت در انحصار. دولت به طور کلی وکیل باید تحقیقات خود را در رفتن و کمیته قضایی مجلس است که به دنبال به گوگل به عنوان یک شهروند کاوشگر که همچنین شامل آمازون, Facebook و اپل. امروز متحده و وزارت دادگستری طرح برگزاری یک نشست مجازی به بحث در مورد تحقیقات خود را.

برنامه هایی مانند Google Search, Gmail و Google Maps رایگان برای مصرف کنندگان به استفاده از. این شرکت باعث می شود پول از ارسال تبلیغات اما مشکل این است که در حالی که گوگل مسئول 30 درصد از تمام تبلیغات آنلاین آن را تا 90 ٪ از بازار به صورت ابزار استفاده می شود برای ارسال تبلیغات است. که شامل Google Ad Manager استفاده شده است که توسط ناشران به فروش نمایش آگهی.

علاوه بر این احتمالا نقض قوانین ضد تراست به کمک فروش تبلیغات در اینترنت, گوگل مالکیت از سیستم عامل اندروید نیز منجر به برخی از اتهامات عنوان شده علیه این شرکت است. کاربر بررسی و پیشنهاد برنامه Yelp می گوید که گوگل به نفع خود محصولات در نتایج جستجو. در اتحادیه اروپا گوگل متهم شده بود از وادار کردن گوشی آندروید تولید برای بار جستجو در گوگل و مرورگر کروم در گوشی های خود را اگر آنها می خواستند به مجوز گوگل خدمات تلفن همراه. گوگل جریمه شد معادل $5.04 میلیارد EC و دستور داد به نشان می دهد کاربران آندروید در این قاره یک زن و شوهر از صفحات با شخص ثالث موتورهای جستجو و مرورگرها شخص ثالث که آنها می تواند از را انتخاب کنید. انتخاب برنامه های جایگزین گوگل و کروم به طور پیش فرض موتور جستجو و مرورگر کاربر تلفن آندروید.

یکی از رویترز’ منابع آمده است که دولت به طور کلی وکیل هستند خواسته می شود برای پیوستن به طرح دعوی در دادگاه فدرال و بسیاری از انتظار می رود به قبول دعوت. این منبع گفت که “آنها نمی پیوست در هیپ اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در هماهنگی است.”تنها راه برای صدمه زدن به گوگل است که آمار آن که در آن لطمه می زند و آنها را بیشتر در کیف پول. گوگل در حال حاضر جریمه در اوایل این سال بیش از شیوه های حفظ حریم خصوصی توسط آریزونا و نیومکزیکو. ایالات متحده به دنبال تا آنجا که $10 ، 000 و $5,000 بود برای هر تخلف از دولت خود مجسمه.

یک سخنگوی گوگل می گوید که این شرکت همچنان به همکاری با جریان تحقیقات که به رهبری ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در سطح فدرال و تگزاس دادستان کل تگزاس کن Paxton که منجر متحده شد. سخنگوی رفت و در به اضافه “تمرکز ما این است که بصورتی پایدار و محکم در ایجاد محصولات رایگان است که کمک به آمریکایی ها هر روز و هزینه های پایین تر برای کسب و کارهای کوچک.” به نیویورک تایمز گزارش داد که دیروز AG بر علاقه در مورد آن را نگه داشته در حال اجرا در سرعت سریع است که او دریافت به روز رسانی منظم در مورد گوگل مورد از یک مشاور.

وزارت دادگستری کارکنان در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس یک مورد یادداشت برای تعیین چگونه قوی مورد آن در برابر گوگل است. اما در اوایل این هفته یک افشاگر گفت: کمیته قضایی مجلس که DOJ آغاز شده بود ضد تراست موارد در برابر شرکت های مبتنی بر آقای Barr خود احساسات شخصی در برابر یک صنعت و یا به دلیل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی نسبت به یک شرکت است. رئیس جمهور در حال حاضر متهم گوگل دستکاری نتایج جستجو علیه او.

در سال 2013 FTC پاک جستجوی گوگل را به نقض قوانین ضد تراست و پس از دو سال بررسی است. چارلز جیمز که زد وزارت دادگستری ضد تراست بخش در اوایل 2000s می گوید که آوردن یک مورد در برابر گوگل که منجر به انتقاد علیه DOJ از در حال اجرا با ضعیف مورد و از دست دادن. به عبارت دیگر گوگل بهتر شروع به قرار دادن با هم یک تیم قوی از وکلای مدافع. اگر شرکت نمی تواند هر گونه پیدا, آن را همیشه می توانید به نوبه خود به جستجو در گوگل به دنبال کمک های حقوقی.