سگ دارای یک توانایی است که انسان تنها می تواند از خواب

  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که سگ ها فوق العاده خوب در جعل کلید های میانبر در مناطقی که ناآشنا به آنها.
  • قابل توجه توانایی به نظر می رسد متصل به سگ قادر به شیر را به خود قطب نمای داخلی اداره توسط میدان مغناطیسی زمین است.
  • سگ ثابت می شود بسیار عالی در آینده با آنها راه خود را حتی زمانی که آنها تا به حال هیچ راهنمایی برای پیدا کردن هدف خود را بدون مشکل.

سگ بهترین دوست انسان, اما در حالی که ما ممکن است فکر می کنم که ما چهار پا دوستان ما بستگی دارد برای بسیاری از آنها دارای برخی از توانایی های است که انسان تنها می تواند از خواب. احساس خود را از بوی بسیار حادثه از خود ما بینایی خود را می تواند تشخیص دهد حتی کوچکترین حرکت و به عنوان یک مقاله تحقیقی جدید نشان می دهد آنها به نظر می رسد در هماهنگی با میدان مغناطیسی زمین در راه است که اجازه می دهد تا آنها را برای پیدا کردن کلید های میانبر در هنگام سفر.

سگ به نظر می رسد باید توانایی به حرکت به سمت هدف با جعل جدید و کارآمد تر راه از آنهایی که آنها در حال حاضر می دانیم. این نکات در توانایی حس جهت و محل بر اساس یک قطب نمای داخلی که تا کنون رفته unstudied.

به عنوان بخشی از تحقیقات این تیم دنبال سگ با استفاده از GPS در حالی که در نظر گرفتن آنها در گشت و گذار به مناطق جنگلی. با نقشه برداری از رفتار سگ زمانی که آنها جرأت خود به خود این محققان با سه نوع کاوش در رفتار.

“پیگیری” رفتار است که توسط حیوانات زیر همین مسیر به بازگشت به مبدا نقطه به عنوان آنها در زمان هنگامی که آنها برای اولین بار جرأت. این است که به طور معمول آنچه که انسان را با جعل یک مسیر و سپس با استفاده از این مسیر برای پیدا کردن راه خود را بدون گرفتن از دست داد.

رفتار متفاوت که محققان به نام “سراغ” نشان می دهد که سگ ها می توانند سفر کورکورانه به یک پوشیده شده از درخت و محل خود را رسیدن به نقطه عطف در آن آنها تصمیم به بازگشت و پس از آن را به طور کامل در مسیر های مختلف به آن را به همان محل آنها آغاز شده است. محققان همچنین مشاهده موارد ترکیبی از این دو تکنیک با سگ ردیابی مسیر خود را رو به عقب قبل از شکستن را به یک مسیر جدید است که کارآمد تر برای رسیدن به مقصد خود را.

تیم استخدام 27 شکار سگ برای آزمایش و فرار بیش از 600 آزمایش برای به دست آوردن یک ایده خوب چقدر خوب سگ ها در پیدا کردن کلید های میانبر خود را.

“هنگام بازگشت به مالک (homewards) و سگ و یا به دنبال عازم ناحیه دور دست خود آهنگ (‘tracking’) و یا با استفاده از یک رمان مسیر (‘نظارت’)” محققان نوشتن. “ورودی مسیر طی سراغ آغاز شده عمدتا با کوتاه (حدود 20 متر) به اجرا در امتداد شمال-جنوب وابسته به جاذبه زمین محور صرف نظر از جهت واقعی homewards. انجام چنین قطب نما اجرای’ به طور قابل توجهی افزایش یافته و خانگی بهره وری. ما پیشنهاد می کنیم که این اجرا توسط ابزاری برای آوردن نقشه ذهنی به ثبت نام با قطب نمای مغناطیسی و برای ایجاد عنوان حیوان.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de